Изображение_АДМ | Крона Імпульс_506364886

АДМ Трейдинг Україна - великий імпортер і експортер зернових культур

На вітчизняному ринку агропромислової продукції представлено кілька відомих міжнародних компаній і корпорації. Їх присутність – приплив солідних інвестицій, що стимулюють розвиток не тільки сільського господарства, але й суміжних галузей. Серед таких – виробництво продуктів харчування і навіть твердого біопалива. Компанія АДМ Трейдинг Україна являє собою дочірній підрозділ відомого міжнародного холдингу, що працює на агропромисловому ринку – Archer Daniels Midland Company. Спочатку підприємство АДМ Трейдинг Україна представляло на українському ринку німецьку компанію Alfred С. Toepfer і носило іншу назву. Спеціалізація компанії – продаж зернових культур і виробництво рослинного масла з насіння соняшнику.

Що являє собою АДМ Трейдинг Україна

На даний час у компанії працює сім представництв у різних областях України. У власності – солідні виробничі потужності, що дозволяють вести активну діяльність на українському ринку сільськогосподарської продукції. Зокрема, компанія представлена:

  • 11 елеваторами – в їх числі два елеватори в морських портах;
  • термінал в порту м. Одеса;
  • Чорноморський маслоекстракційний завод;
  • кілька силосних башт.

До відома! Головний торговий офіс компанії розташований у столиці України.

За даними на 2016 рік компанія увійшла до списку 100 найбільших українських підприємств. Вона зайняла 61 місце.

Зверніть увагу! Компанія бере на себе соціальну відповідальність. Зокрема, щорічно жертвує продукти харчування різноманітним благодійним фондам.

Історія Archer Daniels Midland Company

Вперше представництво компанії було відкрито в Україні у 1942 році. Воно проіснувало кілька років у Львові.

Остаточно на український ринок агропродукції компанія увійшла з набуттям України незалежності. Сталося це у 1993 році – представництво було відкрито у м. Київ.

У 2007 році обсяг інвестицій компанії в економіку України склав 90 млн. гривень. Що за курсом на той момент перевищила 18 млн. доларів. Інвестиції пішли на створення перевантажувального комплексу в порту м. Одеса. Його потужність становить 1.200.000 тонн на рік.

У тому ж році були укладені договори з великими холдингами, що спеціалізуються на виробництві хліба, на поставці пшениці та інших видів зерна за фіксованими цінами.

Важливим для компанії став 2010 рік. Вона першою серед всіх українських підприємств стала володаркою сертифіката «Сталий розвиток біомаси». Цей сертифікат чітко відповідає всім вимогам Європейського Союзу Системи ISCC.

У 2013 році співробітниками компанії є вже понад 1000 висококваліфікованих фахівців. Вони працюють на елеваторах, терміналах. Ще одна важлива подія відбулася у 2014 році. ADM, яка ще в 2002 році викупила 80% акцій Alfred С. Toepfer, завершила поглинання. Для цього довелося вкласти понад 110 мільйонів доларів на покупку акцій, що залишилися, якими володіла французька компанія InVivo.

Після завершення поглинання почався ренеймінг. У результаті ренеймінгу на вітчизняному ринку з’явилася компанія АДМ Трейдинг Україна.

ТОВ «Крона Імпульс» та АДМ Трейдинг Україна: співпраця двох успішних компаній

АДМ Трейдинг Україна стала надійним партнером ТОВ «Крона Імпульс», поставляючи сировину для виробництва твердого біологічного палива. Ми вдячні нашому партнеру, завдяки якому маємо можливість безперервно випускати затребуване на ринку тверде біопаливо.

Наша співпраця – дійсно взаємовигідна. Адже компанія-постачальник позбавляється від лушпиння соняшника, яке складне в утилізації, а ми виготовляємо паливо з високими показниками теплоутворення. Воно успішно застосовується в різних сферах:

  • при опаленні приватних будинків і котеджів;
  • на комунальних котелень;
  • на промислових підприємствах.

Завдяки співпраці з цим постачальником ми маємо можливість безперервно виготовляти пелети та брикети з лушпиння соняшнику, поставляючи їх не тільки в різні регіони України, а й за кордон.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK