Изображение_Allseeds | Крона Імпульс_1579048589

Олійноекстракційний завод Allseeds

Серед українських підприємств, що спеціалізуються на виробництві рослинних масел і шроту виділяється компанія Allseeds. Вона є однією з найбільш великих компаній України, що працюють на профільному ринку. За роки своєї діяльності компанія завоювала довіру багатьох партнерів, що працюють в різних сферах ринку сільськогосподарських продуктів.

Цікаво, що компанія почала свою діяльність більше 15 років тому. Спочатку вона мала називу, як «Зерноторгівельна компанія». Однак у 2010 році відбулося справжнє переродження. На базі компанії було засноване нове підприємства під назвою Allseeds.

Назву сформовано на основі двох англійська слів all і seeds, що в перекладі означає «все насіння». Що якнайкраще характеризує всі особливості діяльності компанії – вона працює з багатьма видами насіння.

Зверніть увагу! Allseeds надає ряд послуг, безпосередньо пов’язаних з перевалкою рослинного масла різного походження. Для цих цілей був побудований і запущений у роботу власний термінал у порту Південному. Також у 2015 році був споруджений власний завод компанії.

Allseeds
Allseeds
Allseeds

Етапи розвитку компанії Allseeds

Компанія була створена у 2010 році. І за цей час пройшла довгий шлях. Щороку її діяльність була продуктивною та успішною. Що дозволило закріпитися на ринку з переробки продуктів сільського господарства. Розвиток компанії можна умовно розділити на кілька етапів за роками діяльності.

2010 і 2011 роки

Робився акцент на розвиток активної торговельної діяльності компанії. За два роки вдалося не тільки зайняти своє місце на ринку, але й стати одним з найбільш великих підприємств, що займається торговою діяльністю. У перший рік своєї діяльності компанія продала 250 тисяч тонн олії.

2011 і 2012 роки

Наголос робиться на такий напрямок, як давальницька переробка. Компанія передавала зерно для переробки та виробництва рослинного масла іншим заводам.

До відома! У цей період компанія впевнено посіла третє місце в Україні за обсягами продажу рослинного масла (зокрема – соняшникової нерафінованої) за кордон.

2012 і 2013 роки

Поворотний момент – компанія запустила власний термінал у порту Південний. На той момент тут можна було одночасно зберігати 42 тисяч тонн рослинної олії.

2013, 2014 и 2015 роки

Компанія продовжує займатися інвестиціями у власний розвиток. У цей період будується та запускається власний завод, на якому здійснюється екстракція олії.

Вже на етапі проектування виробничих потужностей враховувалися сучасні тенденції, технології. На підприємстві встановлено сучасне обладнання, яке характеризується:

 • невисокими енергетичними затратами;
 • низьким рівнем шкідливих для навколишнього середовища викидів;
 • найвищою автоматизацією.

Виробничі потужності заводу дозволяють щодоби переробляти:

 • 2400 тонн соняшнику;
 • 1800 тонн іншого насіння;
 • 1500 тонн насіння бобових.

При будівництві заводу відбір постачальників обладнання визначався чесним тендерним шляхом. Що дозволило закупити дійсно високоякісне, сучасне, безвідмовне та ефективне обладнання.

Зокрема, сьогодні на маслоекстракційному заводі компанії Allseeds встановлено обладнання таких відомих світових виробників, як:

 • Andreotti Impianti (Італія);
 • Bosch (Німеччина);
 • Vyncke (Бельгія);
 • Tebodin (Нідерланди);
 • Buhler (Швейцарія);
 • Westfalia (Німеччина);
 • Harburg Freudenberger (Німеччина).

ТОВ «Крона Імпульс» та Allseeds

ТОВ «Крона Імпульс» налагодила успішну співпрацю з компанією Allseeds. Ми отримуємо якісну сировину для виробництва твердого альтернативного біопалива. З огляду на виробничі потужності Allseeds, в особі компанії ми знайшли дійсно великого постачальника.

Дякуємо підприємству Allseeds і його колективу за приємні партнерські відносини. Впевнені, що наше взаємовигідне співробітництво приносить користь споживачам. Адже вони отримують дійсно якісне енергоефективне паливо, що використовується для опалення, як приватних будинків, так і житла комунальної форми власності.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK