Изображение_Bessarabia Group | Крона Імпульс_1240933612

Bessarabia Group - переробка соняшника і продаж продуктів переробки

Bessarabia Group – один із лідерів вітчизняного ринку сільськогосподарської продукції. Компанія спеціалізується на переробці соняшнику та ріпаку. Готову продукцію реалізовує на внутрішньому ринку. Також на реалізацію відправляється шрот з насіння соняшнику. Лушпиння цієї рослини використовується для виробництва твердого біопалива.

Почавши свою роботу у 2003 році, компанія відносно швидко завоювала український ринок. Сьогодні виробничі потужності компанії дозволяють щодоби переробляти до 800 тонн насіння олійних культур. Щорічно на підприємствах Bessarabia Group переробляється до 252 тисяч тонн насіння. Продуктивність – майже 109 тисяч тонн олії на рік.

Напрямки діяльності компанії Bessarabia Group

Компанія спеціалізується безпосередньо на переробці олійних культур. Організовано продаж отриманих в результаті переробки продуктів. Такими є:

 • нерафінована олія соняшнику;
 • нерафінована олія ріпаку;
 • шрот з насіння соняшнику;
 • тверде біопаливо, виготовлене з лушпиння соняшника – пелети.

Завод компанії Бессарабія Груп розташований в місті Ізмаїл – це Одеська область. Його місце розміщення дуже вдале – є прямі виходи до річкових і морських портів. Передбачена можливість заходу до портів судів різного типу – як морських, так і річкових. Вантажопідйомність таких судів може досягати 6 тис. тонн. Можливість навантаження – щодоби до 3 тис. тонн шроту та рослинного масла.

Bessarabia
Bessarabia
Bessarabia

Урожайність регіону та виробничі потужності Бессарабія Груп

Як зазначається на сайті компанії, регіон, в якому вона працює, характеризується відмінними агропромисловими умовами. Чому сприяє приємний м’який клімат. Зокрема, в регіоні діяльності підприємства фіксуються такі середньорічні показники врожайності:

 • до 150 тисяч тонн насіння соняшнику;
 • до 450 тисяч тонн пшениці;
 • близько 200 тисяч тонн кукурудзи;
 • до 700 тисяч тонн ячменю;
 • до 300 тисяч тонн ріпаку.

Виробничі потужності Bessarabia Group дозволяють щорічно отримувати такі обсяги продуктів переробки олійних культур:

 • майже 109 тисяч тонн соняшникової олії;
 • майже 100 тисяч тонн шроту з насіння соняшнику;
 • до 18 тисяч тонн пелет з лушпиння.

Щоб забезпечити безвідходність виробництва на підприємстві була встановлена ​​лінія для гранулювання лушпиння. З неї випускають пелети – сучасне затребуване біологічне паливо.

Зверніть увагу! На підприємстві впроваджена власна система контролю якості. Виконується контроль у сучасній сертифікованій лабораторії. В ній встановлено інноваційне обладнання, що дозволяє отримувати максимально чіткі результати.

Також компанія зробила все для забезпечення надійності зберігання сировини та готової продукції. Зокрема, це елеватор, що дозволяє забезпечити одноразове підлогове зберігання до 30 тисяч тонн насіння соняшнику. Крім того, тут здійснюється зберігання готового шроту – до 10 тисяч тонн продукції одночасно.

До відома! Одна з унікальних послуг, що надається сільгосппідприємствам і агропромисловим компаніям – безкоштовний прийом, переробка та зберігання продукції, але на умовах пріоритетного викупу.

Співпраця ТОВ «Крона Імпульс» та Bessarabia Group

ТОВ «Крона Імпульс» спеціалізується на випуску сучасного біологічного твердого палива, що характеризується високими показниками теплоутворення. Його використання дозволить відмовитися від газу і інших традиційних джерел енергії та істотно заощадити на опаленні.

Не дивлячись на те, що Bessarabia Group сама займається виробництвом пелет, однак обсяг відходів переробки соняшнику настільки великий, що їх достатньо, щоб передавати нашій компанії.

Ми вдячні Бессарабія Груп за довіру та плідну співпрацю. Впевнені, що наша спільна діяльність принесе вигоду, в першу чергу, споживачам, які вибирають нові джерела енергії. А ми будемо тільки нарощувати обсяги виробництва палива з лушпиння соняшника.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK