Брикет деревний Nestro

вiд 2800 грн

Виготовлення даного виду палива відбувається з використанням сучасних технологій. Основною та єдиною сировиною для виготовлення є натуральне дерево. Саме тому при згорянні, брикети не виділяють шкідливих речовин. Виробництво брикетів не включає до себе додавання ніяких склеюючих компонентів, всі процеси відбуваються виключно під впливом високої температури та тиску.

Опис
Характеристики
Відгуки
Відео

Переваги брикету деревного:

 • Замість 5 кубометрів звичайних дров, брикетів з тирси знадобиться близько 1 тонни.
 • Вам не знадобиться приміщення великої площі для зберігання палива.
 • У порівнянні зі звичайними дровами паливні брикети набагато менше димлять, не іскрять та не стріляють.
 • Після згоряння брикети також як і звичайні дрова перетворюються на вугілля та добре підходять для приготування шашлику.

Брикет деревний Nestro: сучасне паливо з високою тепловіддачею

Використовуючи для отримання тепла деревний брикет Nestro, можна істотно заощадити в зимовий період. Продукція, що виготовляється із залишків деревини характеризується високими показниками теплоутворення. Нестро підходить для використання у звичайних домашніх твердопаливних котлах, в котельних, для печей різного типу.

Вироби мають наступні габарити – від 5 до 9 сантиметрів в діаметрі, від 5 до 10 сантиметрів у довжину. Певні розміри залежать від обладнання, на якому виготовляється паливо.

Для поставок брикетів використовують мішки. До них навантажують готову продукцію. Мішки спрощують транспортування, захищають паливо від опадів, випадкової вологи. Для зберігання не потрібно багато місця. Продукція компактна. Та й особливих умов складання не вимагає. Головне – крите приміщення, що провітрюється й захищене від негативного впливу вологи.

Зверніть увагу! Термін зберігання – практично необмежений. Звичайно, якщо постійно підтримувати необхідні умови.

Як правильно розпалювати брикети

Щоб вони загорілися, потрібно взяти трохи трісок або хмизу, підпалити їх, а потім покласти брикети. Також добре допомагає в цьому рідина для розпалювання вогню.

Зверніть увагу! Брикети можна використовувати навіть у камінах. Для сворення затишної атмосфери в кімнаті досить двох-трьох виробів. Вони зможуть прогріти приміщення до комфортної температури.

Розгорівшись, брикети будуть горіти:

 • рівним;
 • яскравим;
 • рівномірним полум’ям.

У процесі горіння вони виділяють приємний аромат деревини. При використанні у котлах це не особливо помітно, а ось в камінах – відчувається.

Навіть переставши горіти, залишки продовжують виділяти тепло, жевріючи. Вугілля брикетів має високу температуру. Вони продовжують час корисної дії палива.

Брикет деревний Nestro: основні характеристики

 1. Використання брикетів замість традиційних дров дозволяє підвищити потужність твердопаливного котла майже на половину (близько 50%).
 2. Вони виділяють дуже мало сірки – менше ніж 0,08 відсотки. Тому димохід забруднюється не так інтенсивно. Необхідність чистки знижується у три рази, якщо порівнювати зі звичайними дровами або кам’яним вугіллям.
 3. Під час горіння немає характерного для дров тріскоту, розкидання іскор, інтенсивного виділення диму. Тому брикети деревні більш безпечні у всіх сенсах.
 4. Рівень виділення тепла настільки високий, що підкидати їх до топки необхідно в тричі рідше, ніж поліна.

До речі! Деревні брикети Нестро мають ще одну назву – євродрова.

Цей вид палива широко використовується у західних країнах. Першими на нього стали переходити жителі Скандинавії. Сьогодні вони затребувані в багатьох країнах Європи:

 • Німеччині;
 • Польщі;
 • Італії;
 • Франції;
 • та інших.

Така популярність обумовлена ​​не одним лише показником теплоутворення, а й тим, що вони можуть використовуватися не тільки в печах і твердопаливних котлах. Брикети підходять для камінів, мангалів, лазень і саун.

Виробництво деревних брикетів Нестро

Існує два методи отримання цього виду твердого біопалива. Вони розрізняються несуттєво. Відмінності обумовлені особливостями обладнання, що застосовується.

Для виготовлення підходить будь-яка деревина. Найчастіше – це відходи меблевої, деревообробної промисловості.

Ударно-механічний прес

 1. Сировина подрібнюється та направляється до бункера.
 2. Пресом деревина трамбується.
 3. Після цього направляється в матрицю, де надається форма.
 4. Далі в дію вступає пуасон – він виконує ущільнення подрібненої деревини.
 5. Здійснюється формування виробу.
 6. Нарізка готової продукції на брикети заданого розміру.

Гідравлічний прес

Принцип його роботи полягає у виділенні з деревини лігніну. Ця речовина дозволяє забезпечити щільність, міцність брикетів. Час циклу для виробництва становить всього кілька секунд.

У камері відбуваєтья нагрівання сировини до температури у 240-400 градусів. Паралельно проводиться пресування. В процесі виділяється лігнін.

Брикет деревний Nestro: 4 беззаперечні переваги

1. Екологічна чистота

Виготовляється тільки з натуральної деревини. Без додавання будь-яких синтетичних сполук. Не проводиться обробка готової продукції хімічними речовинами. У процесі горіння не виділяються отруйні сполуки.

2. Не заводяться жуки та мікроорганізми

Не дивлячись на те, що брикети Нестро – це тільки натуральна деревина, вона не піддається впливу комах. Високий тиск і температура (до 400 градусів) пресування призводять до повного знищення будь-якої мікрофлори. Тому брикети не цікаві жучкам.

3. Тривалий термін зберігання

Висока температура всередині пресувальної камери призводить до оплавлення поверхні. Брикети стають міцними. Вони не гниють. Тому здатні зберігатися необмежений термін. Якщо, звичайно, їх захистити від опадів і прямого потрапляння вологи.

4. Тривалий термін горіння

Підвищена щільність брикетів забезпечує тривале горіння та рівномірне тління. Брикети виділяють тепло протягом майже восьми годин. Тобто, всю ніч.

Купити деревні брикети Nestro: ціна та доставка продукції

Якщо ви бажаєте замовити євродрова, звертайтеся до компанії ТОВ «Крона Імпульс». Наше підприємство пропонує високоякісну продукцію, виготовлену за всіма стандартами. Ми використовуємо тільки натуральну деревину та сучасне обладнання.

На даний момент нашими постійними клієнтами є понад 100 котелень не тільки в Україні, а й за кордоном. І це не кажучи про невеликих замовників, власників приватних будинків.

Щомісяця ми здатні забезпечити поставки до 20 тисяч тонн твердого біопалива. Розташовані по всій території України перевалочні пункти – гарантія оперативних поставок. Адже доставка буде здійснюватися з найближчого складу до підприємства замовника.

Щоб купити євродрова – звертайтеся до наших консультантів. Вони приймуть замовлення та проконтролюють його підготовку. При необхідності розрахують обсяги необхідного вам палива.

Ефективніше вугілля у 2 – 2,4 разиЗольність 1,0%. Діаметр – 60-100 мм
Брикет з лушпиння соняшника
вiд 1900 грн
Вугілля
вiд 2900 грн
Торфобрикет
вiд 1900 грн

Останні новини

Изображение_Теплотворність твердого біопалива_3191
16 September 2019
Теплотворність твердого біопалива
Щоб визначити дійсну якість пелет і гранул, враховується такий показник, як теплотворність твердого біопалива. Характеристика вказує, скільки саме енергії виділяється при згорянні палива. У цій…
Детальніше
Изображение_Тверде біопаливо та економія_3023
20 August 2019
Тверде біопаливо та економія
Тверде біопаливо все активніше завойовує профільний ринок. Споживачі оцінили багато позитивних характеристик продукції. Зокрема, йдеться про те, що його застосування – це реальна економія. Як…
Детальніше
Изображение_Твердопаливна піч та її характеристики_3018
20 August 2019
Твердопаливна піч та її характеристики
Сучасний ринок опалювального обладнання пропонує великий вибір пристроїв і систем. Незважаючи на широкий асортимент, твердопаливна піч продовжує складати гідну конкуренцію новітнім розробкам. Навіть з огляду…
Детальніше
Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK