Брикет з лушпиння соняшника

вiд 1900 грн

Формування брикету відбувається тільки за рахунок тиску без додаткових сполучних елементів. За даними ВНДІ ТП теплом від спалювання 1кг брикетів з лушпиння соняшника протягом 1 години можна обігріти площу 50м2.

Опис
Характеристики
Відгуки
Відео

Переваги брикетів з лушпиння соняшника:

 • Зручно брикети підкладати в топку: поверхня у них гладка, скалок, на відміну від дров, собі не заженеш, руки, як при роботі з вугіллям,  не забрудняться.
 • Не потрібно вдосконалювати або переробляти котел. Топили дровами? Просто купуєте брикети і використовуйте замість дров.
 • Плюс брикетів з лушпиння соняшнику – тривалість горіння: горять вони хвилин сто-сто тридцять, а тліють зовсім шість, а то й вісім годин.
 • Зола, що утворилася після згоряння, – відмінне добриво і її можна виносити на грядки.

Брикет з лушпиння соняшника: сучасне тверде біопаливо

Одним з популярних видів альтернативного палива є брикет з лушпиння соняшника. Продукція характеризується високими показниками теплоутворення. Вона підходить практично для всіх печей і твердопаливних котлів. Може використовуватися, як при обігріві приватних будинків, так і в комунальних котелень, в промисловості.

Компанія ТОВ «Крона Імпульс» пропонує високоякісні брикети, виготовлені з лушпиння соняшнику. Доставка здійснюється в межах всієї України. Також ми поставляємо продукцію в ближнє зарубіжжя. Станом на 2018 рік на твердому біопаливі нашого підприємства працювало понад 100 котелень не тільки в Україні, а й за кордоном.

Особливості виробництва та всі позитивні характеристики

Суть виробництва продукції полягає у наступному:

 • підвезення на підприємство лушпиння соняшника;
 • подрібнення;
 • доведення до потрібних параметрів вологості – від 12 до 14%;
 • пресування при високій температурі і формування виробів потрібної форми;
 • охолодження;
 • передача на упаковку і зберігання.

Зверніть увагу! Висока температура сприяє оплавленню поверхні брикетів. Це забезпечує їх міцність. До того ж, гладка поверхня робить пристрій більш зручним – вироби не будуть залишати скалок в руках.

Лушпиння насіння соняшнику – перспективна для України сировина. У країні щорічно під посіви соняшнику виділяються сотні тисяч гектарів посівних земель. Працює кілька підприємств, що спеціалізуються на випуску рослинного масла з насіння соняшнику.

Не так давно утилізація лушпиння представляла собою серйозну проблему для комбінатів. Адже у неї – низька маса, але великий обсяг. Доводилося витрачатися на транспортування відходів. До того ж, вони схильні до займання, виділяють огидний аромат.

Розвиток альтернативної енергетики позбавило власників переробних комбінатів від маси проблем. А виробники брикетів отримали недорогу, але ефективну сировину.

Особливості згоряння

Серед основних характеристик продукції варто виділити:

 • високий рівень теплоутворення;
 • тривалість горіння;
 • простота використання.

Брикети з лушпиння соняшника істотно перевершують традиційні дрова за обсягами виробленого тепла. До того ж, вони горять і тліють довше, виділяючи великі обсяги енергії протягом усього часу тління.

Зверніть увагу! Щоб обігрівати приміщення в 50 квадратних метрів протягом однієї години достатньо всього лише 1 кілограма брикетів з соняшнику.

Обумовлено це і низькими показниками вологості. Так, «свіжі» дрова мають показник вологості близько 40%, а підсушені – близько 20%. У брикетів з соняшнику вологість становить близько 9%.

Брикет з лушпиння соняшника: основні позитивні характеристики

Продукція має масу позитивних характеристик. Що дозволяє їй успішно конкурувати не тільки з традиційним видом палива, але і з іншими альтернативними джерелами енергії, іншими типами твердого біопалива.

До речі! У порівнянні з брикетами, виготовленими з соломи, дерева, вироби з соняшнику дають приблизно на 15% більше тепла.

Користуватися таким твердим біопаливом просто. Його потрібно лише підкидати в котел або піч. Тим більше, що брикети можуть використовуватися в будь-яких твердотопливных котлах, звичайних печах.

Інтенсивне горіння брикету триває від півтора до двох годин. Якщо розкласти паливо, щоб воно не горіло, а лише злегка жевріло, то тепло буде виділятися близько семи годин. Якщо рівень вентиляції достатній, продукція з соняшника буде горіти приємним вогнем. Якщо перекрити подачу повітря до мінімально можливих обсягів – просто тліти.

Рівень зольності

Відзначається й низький рівень зольності – максимум 5%. Тому не потрібно постійно чистити котел, піч.

При виробництві брикетів не використовуються синтетичні зв’язуючи речовини та смоли, тому зола що залишилася – ідеальне добриво. Вона може використовуватися для присадибних ділянок, фермерських угідь. Великий вміст мінеральних сполук підвищує врожайність.

Виділення диму

Брикет з лушпиння соняшника виділяє приблизно стільки ж диму, як і традиційні дрова. Його поява провокує міститься в лушпинні лігніну і залишки рослинних масел.

Зверніть увагу! Лігнін – натуральний елемент. Саме він при нагріванні сировини забезпечує формування брикетів.

Димохід необхідно чистити з тією ж періодичністю, що і в разі використання дров.

Купити брикет з лушпиння соняшника: ціна доступна для всіх

Деякі відзначають, що брикети коштують дорожче дров. Порівнюючі ціну тонни альтернативного палива і звичайної деревини. Здавалося б, порівняння повністю виправдане, обгрунтоване. Але це не так.

Щоб отримати «чесні» результати порівняння, слід обов’язково враховувати інші параметри. Основним з яких є показник тепловіддачі – виявляється, що дрова в результаті істотно програють.

Для цього порівняйте три показника:

 • вартість тонни палива;
 • тепловіддача;
 • час горіння.

Самостійно, в домашніх умовах провести правильні розрахунки не вдасться. Тому просто довіртеся даними фахівців – за опалювальний період вам буде потрібно набагато менше брикетів, ніж ви раніше використовували дров.

Замовити брикет з лушпиння соняшника: доставка в будь-який регіон України і не тільки

Якщо вам потрібно тверде біопаливо, яке виготовляється з соняшнику, звертайтеся в компанію ТОВ «Крона Імпульс».

Працюючи на профільному ринку багато років, наше підприємство впевнено займає лідируючі позиції, випереджаючи багатьох виробників за такими параметрами продукції, як:

 • якість;
 • теплотворність;
 • міцність;
 • та т.i.

Ми здійснюємо доставку по всій Україні, в країни ближнього зарубіжжя. Наші потужності дозволяють нам забезпечити доставку до 20 тисяч тонн біопалива на місяць.

 

Ефективніше газу в 1,8 рази

Зольність 5,0%. Діаметр – 50 мм

Брикет деревний Nestro
вiд 2800 грн
Торфобрикет
вiд 1900 грн
Пелета з лушпиння соняшнику
вiд 1700 грн

Последние новости

Обсяги споживання твердого біопалива в Україні" alt="" />
21 May 2019
Обсяги споживання твердого біопалива в Україні
Розвиток альтернативної енергетики, прагнення зменшити залежність від традиційних видів палива – все це веде до того, що споживання твердого біопалива зростає. Внутрішній український ринок поступово…
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ
Виды и характеристики угля" alt="" />
11 April 2019
Види і характеристики вугілля
Вугілля – найпоширеніший вид палива. При його спалюванні виділяється велика кількість енергії. Тому воно являється відмінним варіантом для опалення приміщень та підігріву води. Корисна копалина…
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ
Биотопливо" alt="" />
23 January 2019
Біопаливо
Життя і активність сучасного суспільства повністю залежить від нафти, вугілля та інших корисних копалин, а також продуктів їх переробки. Природні джерела енергії є вичерпними, тому…
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ
Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK