Брикет з лушпиння соняшника

вiд 1900 грн

Формування брикету відбувається тільки за рахунок тиску без додаткових сполучних елементів. За даними ВНДІ ТП теплом від спалювання 1кг брикетів з лушпиння соняшника протягом 1 години можна обігріти площу 50 м2.

Опис
Характеристики
Відгуки
Відео

Переваги брикетів з лушпиння соняшника:

 • Брикети зручно підкладати до топки: поверхня у них гладка, скалок, на відміну від дров, собі не заженеш, руки, як при роботі з вугіллям,  не забрудниш.
 • Не потрібно вдосконалювати або переробляти котел. Топили дровами? Просто купуєте брикети та використовуєте замість дров.
 • Плюс брикетів з лушпиння соняшнику – тривалість горіння: горять вони хвилин сто, сто тридцять, а тліють і зовсім шість, а то й вісім годин.
 • Зола, що утворилася після згоряння, – відмінне добриво і її можна виносити на грядки.

Брикет з лушпиння соняшника: сучасне тверде біопаливо

Одним із популярних видів альтернативного палива є брикет з лушпиння соняшника. Продукція характеризується високими показниками теплоутворення. Вона підходить практично для всіх печей і твердопаливних котлів. Може використовуватися, як при обігріві приватних будинків, так і в комунальних котельнях, на промисловості.

Компанія ТОВ «Крона Імпульс» пропонує високоякісні брикети, виготовлені з лушпиння соняшника. Доставка здійснюється в межах всієї України. Також ми поставляємо продукцію до ближнього зарубіжжя. Станом на 2018 рік на твердому біопаливі нашого підприємства працювало понад 100 котелень не тільки в Україні, а й за кордоном.

Особливості виробництва та всі позитивні характеристики

Сутність виробництва продукції полягає у наступному:

 • підвезення на підприємство лушпиння соняшника;
 • подрібнення;
 • доведення до потрібних параметрів вологості – від 12 до 14%;
 • пресування при високій температурі та формування виробів необхідної форми;
 • охолодження;
 • передача на упаковку та зберігання.

Зверніть увагу! Висока температура сприяє оплавленню поверхні брикетів. Це забезпечує їх міцність. До того ж, гладка поверхня робить їх зручними у використанні – вироби не будуть залишати скалок на руках.

Лушпиння насіння соняшника – перспективна для України сировина. У країні щорічно під посіви соняшнику виділяються сотні тисяч гектарів посівних земель. Працює кілька підприємств, що спеціалізуються на випуску рослинного масла з насіння соняшника.

Не так давно утилізація лушпиння представляла собою серйозну проблему для комбінатів. Адже у неї – низька вага, але великий об’єм. Доводилося витрачатися на транспортування відходів. До того ж, вони схильні до займання, виділяють огидний запах.

Розвиток альтернативної енергетики позбавило власників переробних комбінатів від безлічі проблем. А виробники брикетів отримали недорогу, але ефективну сировину.

Особливості згоряння

Серед основних характеристик продукції варто виділити:

 • високий рівень теплоутворення;
 • тривалість горіння;
 • простоту використання.

Брикети з лушпиння соняшника значно перевершують традиційні дрова за обсягами виділення тепла. До того ж, вони горять і тліють довше, виділяючи великий об’єм енергії протягом усього часу тління.

Зверніть увагу! Щоб обігріти приміщення у 50 квадратних метрів протягом однієї години достатньо всього лише 1 кілограма брикетів з соняшника.

Обумовлено це і низькими показниками вологості. Так, «свіжі» дрова мають показник вологості близько 40%, а підсушені – близько 20%. У брикетів з соняшнику вологість становить близько 9%.

Брикет з лушпиння соняшника: основні позитивні характеристики

Продукція має безліч позитивних характеристик. Що дозволяє їй успішно конкурувати не тільки з традиційним видом палива, але й з іншими альтернативними джерелами енергії, іншими видами твердого біопалива.

До речі! У порівнянні з брикетами, виготовленими з соломи, дерева, вироби з соняшнику дають приблизно на 15% більше тепла.

Користуватися таким твердим біопаливом просто. Його потрібно лише підкидати у котел або піч. Тим більше, що брикети можуть використовуватися у будь-яких твердотопливных котлах, звичайних печах.

Інтенсивне горіння брикету триває від півтори до двох годин. Якщо розкласти паливо, щоб воно не горіло, а лише злегка жевріло, то тепло буде виділятися близько семи годин. Якщо рівень вентиляції достатній, продукція з соняшника буде горіти рівномірним вогнем. Якщо перекрити подачу повітря до мінімально можливої – просто тліти.

Рівень зольності

Відзначається й низький рівень зольності – максимум 5%. Тому не потрібно постійно чистити котел чи піч.

При виробництві брикетів не застосовуються синтетичні зв’язуючи речовини та смоли, тому зола що залишилася – ідеальне добриво. Вона може використовуватися для присадибних ділянок, фермерських угідь. Великий вміст мінеральних сполук підвищує врожайність.

Виділення диму

Брикет з лушпиння соняшника виділяє приблизно стільки ж диму, як і традиційні дрова. Його поява провокує до виділення лігніну та залишків рослинних масел, що міститься в лушпинні.

Зверніть увагу! Лігнін – натуральний матеріал. Саме він при нагріванні сировини забезпечує формування брикетів.

Димохід необхідно чистити з тією ж періодичністю, що і в разі використання дров.

Купити брикет з лушпиння соняшника: ціна доступна для всіх

Деякі відзначають, що брикети коштують дорожче дров. Порівнюючі ціну тонни альтернативного палива та звичайної деревини. Здавалося б, порівняння повністю виправдане, обгрунтоване. Але це не так.

Щоб отримати «чесні» результати порівняння, слід обов’язково враховувати й інші параметри. Основним з яких є показник тепловіддачі – виявляється, що в результаті дрова істотно програють.

Для цього порівняйте три показники:

 • вартість тонни палива;
 • тепловіддача;
 • час горіння.

Самостійно, в домашніх умовах провести правильні розрахунки не вдасться. Тому просто довіртеся даним від фахівців – за опалювальний період вам буде потрібно набагато менше брикетів, ніж ви раніше використовували дров.

Замовити брикет з лушпиння соняшника: доставка в будь-який регіон України і не тільки

Якщо вам потрібно тверде біопаливо, яке виготовляється з соняшника, звертайтеся до компанії ТОВ «Крона Імпульс».

Працюючи на профільному ринку багато років, наше підприємство впевнено займає лідируючі позиції, випереджаючи багатьох виробників за такими параметрами продукції, як:

 • якість;
 • тепловіддача;
 • міцність;
 • і т.д.

Ми здійснюємо доставкою по всій Україні,  та до країн ближнього зарубіжжя. Наші потужності дозволяють нам забезпечити доставку до 20 тисяч тонн біопалива на місяць.

Ефективніше газу у 1,8 рази

Зольність 5,0%. Діаметр – 50 мм

Брикет деревний Nestro
вiд 2800 грн
Торфобрикет
вiд 1900 грн
Пелета з лушпиння соняшнику
вiд 1700 грн

Останні новини

" alt="" />
2 July 2019
Перевага лушпиння з соняшнику над іншою сировиною для біопалива
Вибір на користь лушпиння з соняшнику все частіше роблять клієнти для побутового та промислового використання. Вичерпність традиційних енергоресурсів змушує звернути увагу на біопаливо, доступне за…
Детальніше
Расход топлива котла" alt="" />
27 June 2019
Витрата палива котла
Для опалення приватного житла все частіше використовуються твердопаливні котли. Вони досить вигідні – за умови, якщо ви твердо знаєте, яка витрата палива котла. У такому…
Детальніше
Как определить качество топливного брикета из лузги подсолнечника" alt="" />
27 June 2019
Як визначити якість паливного брикету з лушпиння соняшника
Розвиток ринку альтернативної енергетики сприяє популярності твердого біопалива. У цій статті розглянемо, як визначити якість паливного брикету, виготовленого з лушпиння соняшника. Ми розповімо, як саме…
Детальніше
Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK