Изображение_Бунге Україна | Крона Импульс_679472466

Бунге Україна - офіційне представництво великого міжнародного зернотрейдера

Одним із провідних гравців українського ринку сільськогосподарської продукції є компанія «Бунге Україна». Це офіційний підрозділ міжнародної корпорації Bunge Ltd. – одного з найбільших світових трейдерів зернових культур.

На даний час компанія володіє декількома відомими в Україні торговими марками соняшникової олії – «Розумниця», «Олейна», «Золота Краплинка».

До складу української філії компанії входить кілька великих об’єктів. Серед них – Дніпровський маслоекстракційний завод, перевалочний пункт в порту м. Миколаїв і три елеватора в різних областях України.

Основні напрямки діяльності

  1. Закупівля, зберігання, переробка та продаж зернових і олійних культур.
  2. Виробництво та продаж олії.
  3. Виробництво та продаж маргарину, майонезу, інших продуктів.
  4. Виробництво різноманітних компонентів, необхідних для харчової промисловості. Зокрема, що випускаються компанією інгредієнти, застосовуються при виробництві пива, випіканні хліба.
  5. Помел зернових культур.
  6. Переробка олійних культур – в основному насіння соняшнику.

До відома! За рівнем переробки соняшнику та виробництва соняшникової олії компанія «Бунге Україна» впевнено посідає друге місце на українському ринку.

Компанія постійно займається інвестиціями у власні виробничі потужності. Що дозволяє нарощувати обсяги виробництва. Наприклад, зростання обсягів виробництва шроту у 2017 році у порівнянні з 2016 роком зріс на 70%. Крім того, у 2017 році компанією було перероблено понад 1300000 тон насіння соняшнику.

До складу компанії входить Дніпровський маслоекстракційний завод, який є найбільшим в Україні. У 2017 році тут було перероблено 495000 тонн насіння.

До відома! Компанія постійно нарощує обсяги виробництва рафінованої олії.

Поліпшуються показники і за іншим напрямками діяльності. Наприклад, мова йде про експорт зернових культур – пшениці та кукурудзи.

Зверніть увагу! Компанія «Бунге Україна» постійно займає високі місця в різних рейтингах виробників і експортерів сільськогосподарської продукції.

Компанія Bunge – історія розвитку

Bunge Ltd. – нідерландська компанія, заснована більше ніж 200 років тому в м. Амстердам. Сьогодні головний офіс розташований в США, в м. Нью-Йорк.

На український ринок міжнародна корпорація увійшла у 2002 році, коли викупила компанію Cereol. Протягом останніх років «Bunge Ltd.» робила солідні фінансові вливання у власний розвиток і у розвиток українського сільського господарства. Наприклад, у 2016 році в порту м. Миколаїв був відкритий перевалочний пункт. У його створення вкладено 180 мільйонів доларів

Взаємовигідна співпраця ТОВ «Крона Імпульс» та «Бунге Україна»

ТОВ «Крона Імпульс» спеціалізується на виробництві високоякісного біопалива з високими показниками теплоутворення та енергоефективності. Зокрема, ми випускаємо пелети та брикети, що виготовлені з продуктів переробки сільськогосподарської продукції – лушпиння насіння соняшнику. Для забезпечення безперебійного процесу виробництва, для гарантування поставок палива нашим клієнтам, ми потребуємо надійних партнерів, що поставляють на наше підприємство високоякісну сировину.

Таким партнером стала компанія «Бунге Україна». Ми налагодили взаємовигідну співпрацю, від якої виграли споживачі біологічного палива. Наша компанія дякує «Бунге Україна» за плідну співпрацю. Впевнені, що разом ми забезпечимо ринок сучасними видами твердого біопалива та енергетичну незалежність України.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK