Изображение_Cargill | Крона Імпульс_1753012709

Cargill - українське представництво великого світового трейдера зернових

Компанія Cargill – міжнародна корпорація, представництва якої відкриті у 70-ти країнах світу. Команда Каргілл – це понад 150 тисяч професійних і кваліфікованих фахівців у галузі сільського господарства.

Протягом понад 150 років компанія допомагає фермерам розвиватися, виводячи їх продукцію на більш широкі ринки. Фахівцями Каргілл постійно розробляються продукти, які дають споживачам саме те, що вони шукають. Зокрема, це якісні, натуральні, безпечні продукти харчування.

Cargill допомагає всім своїм партнерам впроваджувати інновації та управляти ризиками, щоб вже завтра вони знову могли давати продукти харчування всьому світу.

Каргілл – українська філія міжнародної корпорації

Українська філія компанії Cargill є однією з найбільших трейдерів на ринку зерна та рослинної олії. Зокрема, мова йде про соняшникову олію.

Українське представництво почало свою роботу близько двох десятків років тому. Сьогодні офіційні офіси представництва відкриті у різних регіонах України. Компанія представлена ​​в наступних містах:

 • Київ;
 • Балаклія;
 • Коростовец;
 • Каховка;
 • та інших.

До відома! Саме Каргілл перша в країні запустила ефективну програму, яка передбачає просування вирощування та переробку високоолійнового соняшнику.

Історія української філії компанії Cargill

Філія була відкрита ще у 1991 році. Тоді міжнародна компанія заснувала разом з Дослідницьким інститутом Дніпропетровська спільне підприємство. На базі якого і почало успішно розвиватися українське представництво Каргілл.

Через чотири роки – у 1995 року – в місті Донецьк представництво завершило будівництво заводу, на якому здійснювалася переробка олійних культур. Наступні роки – це роки постійного зростання, інвестицій в економіку та сільське господарство України. Результатом фінансових вливань стали наступні досягнення компанії:

 • у 2004 році завершено зведення 4 елеваторів на території Кіровоградської області;
 • рік тому компанія стала володіти вже другим олійно-екстракційним заводом – були куплені виробничі потужності у Каховці;
 • в тому ж році – викуплено ще два масштабних елеватора, розміщених в Харківській і Донецькій областях.

У 2011 році українське представництво міжнародної компанії Cargill викупило компанію Провімі, яка була найбільшим виробником кормів для тварин.

Зверніть увагу! Військові дії у східних регіонах України призвели до того, що компанія повністю перестала контролювати свій маслоекстракційний завод у м. Донецьк

Важливий момент у функціонуванні Каргілл в Україні стався у 2016 році. Було укладено договір з MV Cargo на спорудження у порту Південний власного терміналу.

Cargill
Cargill
Cargill

Основні види діяльності компанії Cargill

Українська філія міжнародної компанії Cargill спеціалізується на наступних видах сільськогосподарської діяльності:

 • виробництво неочищеної олії;
 • виробництво неочищених рослинних жирів;
 • оптова торгівля різними видами сільськогосподарської продукції – в тому числі зерном, насінням і т.д.

Компанія працює з такими культурами, як ячмінь, кукурудза, соняшник і деякі інші.

Зверніть увагу! Компанія має дві відомі торгові марки – Purina і Provimi.

Протягом останніх трьох років компанія постійно входила до десятки провідних експортерів рослинного соняшникової олії, пшениці, кукурудзи. Входила і до інших рейтингів.

ТОВ «Крона Імпульс» та Cargill

ТОВ «Крона Імпульс» займається виготовленням твердого біопалива, покликаного стати ідеальною альтернативою іншим видам енергії. Ми постійно потребуємо великих обсягів високоякісної сировини. Зокрема, мова йде про лушпиння соняшнику, з якого виготовляються пелети та брикети. Вони використовуються для опалення:

 • приватних будинків;
 • будівель комунальної форми власності;
 • промислових підприємств;
 • соціальних установ і т.д.

Ми раді, що серед наших партнерів компанія Cargill – це відповідальний постачальник сировини, з яким ми співпрацюємо тривалий час. Впевнені, що в подальшому наша співпраця тільки зміцниться, через що виграють споживачі твердого біопалива!

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK