Изображение_Деревна пелета переваги_1045
29.10.2018

Деревна пелета переваги

Починаючи з вісімдесятих років минулого століття в Канаді і США для опалення будинків і інших споруди використовується такий вид палива, як деревна пелета. Висока ефективність палива була оцінена належним чином, і через кілька років воно завоювало Європу – Австрію, Швецію, Фінляндію, Норвегію. Пізніше – і інші країни. Наприклад, в 2007 році в Німеччині пелетами опалювались понад 80 тисяч приватних домогосподарств.

Що таке пелети? Це склеєні спеціальним смоляним розчином дерев’яні гранули. Розмір одного виробу залежить від особливостей виробництва:

 • діаметр коливається від 4 до 10 міліметрів;
 • довжина – не більш 20 міліметрів.

Зверніть увагу! Колір виробів безпосередньо залежить від використовуваної  при виробництві сировини. Вони можуть мати жовтуватий відтінок, а можуть бути і дерев’яного кольору.

Зростання вартості природного газу, висока теплотворність гранул і більш низька їх вартість стали трьома основними причинами, завдяки яким паливо стало користуватися підвищеним попитом. В тому числі, в Україні – в нашій країні сьогодні діють підприємства з виробництва деревного твердого палива в Києві, Дніпрі, інших містах перевага західних регіонів. Українським споживачам припала до вподоби ціна продукції, а також те, що її виробляють і поставляють буквально на замовлення.

Якщо описувати інші переваги цього матеріалу, варто відзначити, то він є екологічно чистим. Для його виробництва використовуються відходи деревообробної промисловості. Що позитивно відбивається на вартості продукції.

Трохи зупинимося на особливостях виробництва. Так, деревні пелети не вимагають додаткових добавок. Оскільки усi склеювальні речовини – смоли – виділяються безпосередньо при переробці відходів деревообробної промисловості.

Коротенько опишемо приблизну схему виготовлення твердого природного палива:

 • сировина подрібнюється;
 • поміщається у спеціальний верстат;
 • там вона продавлюється пресом при високій температурі;
 • в цей момент із сировини виділяються деревні смоли;
 • в результаті виходять пелети – склеєні «барила».

Зверніть увагу! Гранули невеликого розміру рекомендовані до використання на промислових підприємствах. А ось більші «вироби» – в приватних домоволодіннях.

Древесная паллета преимущества

Деревні палети виготовляються практично з будь-якого дерев’яного сировини, якщо в його складі присутня така речовина, як легнін – саме він характеризується зв’язувальними властивостями. У нашій країні найчастіше використовується деревина хвойних порід. Також можливе виробництво з:

 • дуба;
 • берези;
 • інших порід.

Дубова або березова продукція більш високої якості – у неї вища теплотворність. Однак при використанні дубової сировини буде потрібно більш складне і сучасне обладнання.

Яке саме сировина мається на увазі? Вона може бути будь-якою:

 • тирса;
 • тріска;
 • кора та інше.

Але вироби з кори часто низької якості, оскільки в такой сировині зазвичай в надлишку присутні пісок, частинки грунту, інші негорючі добавки.

Зверніть увагу! Також для виробництва твердого біопалива використовують лушпиння та відходи сільськогосподарських культур – соняшнику, пшениці, ріпаку і т.д.

Деревна пелета та її характеристики

Розповідаючи про такий вид палива, як деревна палета переваги якої ми розглядаємо в цій статті, давайте порівняємо її з газом та дровами. Оскільки саме два останні види палива є традиційними для нашої країни.

Виявляється, що тверде екологічне паливо (а це і є описувані нами гранули) перевершують і традиційні дрова, і газ. Так, газ, здавалося б, зручний в застосуванні, однак його ціна постійно зростає. Фактично, кожен рік підвищуються тарифи.

До речі! Використання твердопаливного котла, а не газового робить вас незалежними – в буквальному сенсі слова завжди є, що спалити.

Пелети відрізняються більш доступною ціною. До того ж, вони виробляються з відновлюваної сировини. До того ж, як говорилося вище, для виробництва використовуються не просто деревина, а відходи. Зате газу з кожним роком стає менше і, ймовірно, його ціна все також буде рости.

Перевершують вони і звичайну деревину. Головна перевага – більш висока теплотворність. Так, пелети дають близько 4,5 тисячі ккал, а традиційні дрова – не більше 2,5 тисячі ккал.

Деревна біо-паливо виділяє менше чадного газу. Від нього залишається меньше попелу, ніж від дров і вугілля. Тому котли, вентиляційні та димохідні системи забруднюються значно менше – вам не доведеться витрачати багато часу і зусиль на їх очищення.

Заслуговує на увагу і особливості зберігання. З огляду на високий рівень теплоутворення, зрозуміло, що палет потрібно набагато менше, ніж дров. Тому і місця вони займають менше. Тому ви без проблем зможете забезпечити себе паливом на всю зиму, навіть якщо у вас немає складу великої площі.

Як бачимо, деревна пелета переваги якої ми розглянули вище, значно перевершує не тільки звичайні, традиційні дрова, але і такий популярний природний газ.

Де купити деревні пелети

Якщо ви вирішили перейти на тверде біопаливо, вкрай важливо заручитися підтримкою надійного постачальника. Оскільки від безперебійних поставок залежить рівень вашого комфорту в холодну пору року.

Довіряючи невідомим постачальникам, які можуть зникнути в будь-який момент часу, не дивлячись на домовленості, ви дуже ризикуєте. Зокрема, з’являється ймовірність того, що ви будете мерзнути в люті морози. Оскільки безвідповідальні постачальники завжди знайдуть собі виправдання:

 • на складі закінчилося паливо;
 • машини для поставки зламалися;
 • дороги замело снігом та інше.

Але чи буде вам легше від подібних виправдань? Зігріють вас слова вибачень? Так що рекомендуємо орієнтуватися тільки на тих постачальників, які приваблюють не низькою вартістю пелет, а гарантованою доставкою палива в будь-який момент часу.

Зверніть увагу! Надійний постачальник – це продумана, грамотна логістика. Компанія, яка займається поставками твердого біопалива, повинна мати мережу складів і продумані маршрути, що спрощують поставки продукції клієнтам. Здійснюватися доставка може декількома видами транспорту – зокрема, це поїзда і вантажні автомобілі.

Древесная паллета преимущества

Якщо вам необхідна деревна пелета в великих обсягах, ви хочете бути впевнені, що ваші котли завжди будуть працювати і опалювати приміщення, зверніться в компанію «Крона Імпульс». Ми працюємо на профільному ринку вже багато років. Наші представництва є не тільки в Україні, але і в інших країнах ближнього зарубіжжя. Що віддзеркалює справжній рівень компанії.

Вже сьогодні нам довіряють тисячі клієнтів з багатьох містах України. І не тільки тому, що у нас найбільш доступна ціна на паливо, а й завдяки високій якості обслуговування.

Наші представництва ви зможете знайти в Києві, Дніпрі та інших населених пунктах країни. Консультанти компанії «Крона Імпульс» досконально знають профільний ринок. Вони нададуть консультаційні послуги з підбору високоякісного палива з підвищеною теплотворною дією.

У нас є власні склади великої площі, перевалочні пункти. Досконала система логістики дає можливість гарантувати доставку палива в будь-який населений пункт України в найкоротші терміни. Хоча ми також працюємо в більшості держав СНД та сусідніх країнах Європи, в тому числі Європейського Союзу. Наші працівники забезпечать оперативну доставку деревних пелет загальним обсягом від 22-х тонн.

 

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK