Изображение_Фасовка твердого біопалива_3764
21.01.2020

Фасовка твердого біопалива

Фасовка твердого біопалива – важливий етап при виробництві та транспортуванні даного виду «пального». Різні варіації дозволяють охопити всіх представників цільової аудиторії і принести тепло в кожен будинок і на промислові підприємства. Гідна альтернатива традиційним енергетичним джерелам (нафті, газу, вугіллю) представлена ​​в декількох видах: рідкому, газоподібному та твердому. Останній виготовляється як пелети і брикети, що застосовуються для побутового та промислового використання.

Рослинна біомаса в якості засобу для енергетичних цілей позитивно позначається відразу на ряді аспектів. По-перше, подібна сировина дешева і є поновлюваним природним ресурсом, що корисно і для загального стану навколишнього середовища, і для фінансових витрат на паливо. По-друге, теплотворність матеріалів практично не поступається традиційним енергетичним джерелам. Біологічне паливо – суттєва економія без втрати якості. В нашій державі є всі необхідні грунтові та кліматичні ресурси, що дозволяють отримувати якісне та ефективне біологічне паливо за доступними цінами.

Особливості твердого біологічного палива

Максимальної економічної вигоди можна досягти, завдяки врахуванню факторів:

  1. Правильне фасування твердого біопалива, виходячи з необхідних потреб покупця (обсяг, особливості та тривалість зберігання і так далі).
  2. Максимальна ефективність теплового обладнання. Застосування кращих котлів і відповідного виду «пального», що допомагає досягти гранично можливої ​​тепловіддачі.
  3. Підвищення теплотворної здатності сировини. Для цього здійснюється сушка до оптимального відсотка вологості, а також відділення від фракцій пилу і бруду, які могли потрапити до первісної біомаси.

Переробка включає в себе не тільки обробку сировини, але й її гранулювання чи брикетування. В результаті даного процесу виходять паливні брикети або гранули, які використовуються в різних видах котлів для промислових і побутових цілей.

  • Брикети біопального являють собою спресовані елементи в формі паралелепіпеда, шестикутника, фігури з порожниною в центрі або циліндра довжиною близько 10-30 сантиметрів і діаметром більше 2,5 см. Як правило, цей показник становить від 6 до 7,5 сантиметрів. На даний момент в Україні відсутня чітка стандартизація розмірів паливних пелетів і брикетів, проте вона актуальна для європейських держав, куди експортується продукт.
  • Гранули – частинки, що пройшли через прес. Завжди мають форму циліндра, найбільший діаметр якого сягає до 2,5 сантиметрів. Довжина варіюється від 1 до 5 сантиметрів. Виготовляються з різних видів біологічної сировини, їх комбінованих сумішей.

Де використовується подібний продукт?

Незалежно від того, яке було обрано фасування твердого біопалива, застосування його може бути актуальним для домашньої та промислової експлуатації. Щорічно збільшується кількість будинків, що обігріваються за допомогою використання твердопаливних котлів. Залежно від конструкції, вони можуть працювати на пелетах (гранулах) або брикетах.

Виключно важливо підібирати правильне обладнання, що дозволяє досягти максимальної тепловіддачі і ефективності. У промислових масштабах подібний вид «пального» підходить для функціонування цілих котелень, інженерних і виробничих підприємств. Вибір на користь певних пелет або брикетів залежить від типу встановленого котла.

Переваги твердого виду палива

Плюси даного засобу обігріву незаперечні і очевидні. Оцінити їх може кожен користувач, незалежно від обсягу першої покупки.

1. Простота виробництва.

Не потребується складний, як у випадку з видобутком корисних копалин (газу та нафти, вугілля), тривалий і витратний процес. Основні етапи полягають в підготовці сировини, якою виступає різна біомаса, з послідуючим подрібненням і т.д. Далі виконується сушка до необхідних показників вологості (до 10%). Після цього відбувається ще одне подрібнення, пресування за допомогою впливу високих температур і сильного тиску, зниження температури маси, що утворилася та фасування твердого біопалива в один з можливих варіантів упаковки.

2. Постійна наявність сировини та її поновлення.

Біосировина невичерпна, на відміну від покладів вугілля, нафти і природного газу. Багато в чому, саме завдяки цьому і доступною вартістю біологічне паливо і стало таким популярним. Для всього світу актуальна тенденція до екологічності виготовлених виробів, догляді за довкіллям та зменшенні небезпечних викидів. Для досягнення подібних цілей біологічна сировина підходить бездоганно, оскільки кінцевий продукт практично не містить шкідливих речовин, що надходять в атмосферу при згорянні.

3. Мінімальні енергетичні витрати при виробництві.

Тепловтрати складають всього 3%. Для порівняння – виготовлення нафти зажадає 10%.

4. Високий коефіцієнт корисної дії і теплотворна здатність.

Останній показник у півтори рази більше аналогічного показника кам’яного вугілля та деревини. Також мінімальний і відсоток зольності, тобто, відходів, що залишаються після згоряння (до 1%).

5. Доступна вартість.

Ціна біопалива не залежить від вартості корисних копалин та різних екологічних податків. Собівартість сировини дуже низька, оскільки фактично вона є відходами.

6. Зручність транспортування та різноманітне фасування твердого біопалива.

Перевозити паливо цього виду набагато зручніше, ніж транспортувати нафту і деревне вугілля, тим більше – природний газ. Не потрібні також і особливі умови зберігання, досить уникнути попадання вологи і мінімізувати можливу деформацію. Підвищена вологість погано позначається на тепловіддачі продукту, також під впливом вологи брикети можуть буквально «вибухати». Сильна деформація зробить, «пальне» непридатним для експлуатації в твердопаливних котлах.

Виключно важливо купувати товар у перевірених компаній, які дотримуються всі умови зберігання та перевезення, щоб продукція залишалася незмінно якісною і гарантувала максимально ефективний обігрів. «Крона Імпульс» піклується про збереження позицій, дотримуючись вимог і на складах, і в процесі перевезення. Компанія завжди використовує піддони, завдяки чому пелети і брикети не можуть «підтягти» вологу з підлоги, а відсоток вологості залишається в межах норми та гарантує бездоганну ефективність при згорянні.

7. Зручність використання.

Спресовані елементи абсолютно безпечні при зберіганні і експлуатації, тому можуть застосовуватися навіть у побутових цілях без додаткового обладнання або дотримання запобіжних заходів.

Як здійснюється фасування твердого біопалива?

kak-osushestvlyaetsya-fasovka-tverdogo-biotopliva

Останній етап виробництва – сушка. Після нього готова продукція фасується у відповідні упаковки або транспортується без них. Залежно від потреб клієнта, можуть бути запропоновані три варіанти: в маленькі поліетиленові упаковки по 10 – 20 кілограмів, в біг-беги по 500 – 1200 кілограмів, а також насипом, тобто, без використання будь-якого виду упаковки для транспортування. Розглянемо більш докладно всі варіації, їх особливості та переваги.

  1. Біг-беги являють собою великі мішки, місткість яких варіюється від 500 кг до 1,2 т. Упаковка виконана з міцних матеріалів, що не деформуються навіть при поїздці по грунтових дорогах. Для максимальної зручності вантаження і вивантаження використовуються спеціальні петлі на мішках, що дозволяють застосовувати крани. Біг-беги підходять і для перевезення, і для тривалого зберігання, у тому числі, і під відкритим небом, оскільки вони зберігають герметичність і необхідний для подальшої експлуатації відсоток вологості. Це особливо зручно для промислових об’єктів.
  2. Фасовка твердого біопалива насипом актуальна для масштабних теплоелектростанцій і підприємств. Для подібних цілей можуть відбиратися менш якісні гранули та брикети, оскільки вони задовольняють вимогам споживачів. Транспортування насипом здійснюється вантажними автомобілями або вагонами. Потрібно захищати продукцію від попадання вологи, тому необхідні дерев’яні піддони, що запобігають підвищенню вологості, що гранично важливо при транспортуванні в умовах низьких температур навколишнього середовища.
  3. Невеликі мішки, куди поміщається продукція від 10 до 20 кілограмів, передбачені переважно для побутового використання. За рахунок складності розфасовки вартість подібних товарів збільшується. Підняти один мішок може практично будь-яка людина, тому позиції підходять для домашніх твердопаливних котлів, які гарантують ефективний обігрів. Можлива пересилка поштою, в вантажних і навіть легкових автомобілях. В якості матеріалу для упаковки обрані поліетиленові пакети, що забезпечують герметичність і обов’язковий захист від високої вологості. Подібна розфасовка підходить для зберігання та експлуатації без додаткових зусиль з боку користувача.

Варіативне фасування твердого біопалива дозволяє задовольнити потреби всіх споживачів! Вартість підвищується від пропозиції продукції насипом до маленьких пакетів.

Паливні пелети та гранули – бездоганна якість для комфорту покупців

Виготовлення такого продукту стандартизовано. Продукція в нашій державі відповідає європейським стандартам, що дозволяє успішно пропонувати її на експорт. Замовляючи паливо біологічного походження, ви робите вибір на користь європейської надійності і ефективності, турботи про навколишнє середовище і дійсно доступної вартості.

На замітку покупцям! При покупці біологічного палива варто звертати увагу на умови його зберігання та транспортування. Візуально для більшості споживачів якісний і неякісний продукт практично не відрізняються один від одного, тому є ризик помилитися і згодом нашкодити нагрівальному обладнанню або ж отримати недостатню тепловіддачу. Переконайтеся в дотриманні необхідних вимог – і довіряйте тільки кращим посередникам.

Оптимальний спосіб придбання такої техніки – співпраця з компанією «Крона Імпульс», яка пропонує гідні варіанти на будь-який смак. Наявність власних перевалочних пунктів, розташованих в найбільших містах, дозволяє забезпечувати більш сотні котельних установок на території всієї держави та в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Більш того – на кожному пункті можлива фасовка твердого біопалива в упаковки, які цікаві покупцю. Кожен з пунктів може обслуговувати 3000 тонн щомісяця, що гарантує безперервну роботу в великих обсягах.

Володіючи добре злагодженою та продуманою логістикою (щомісяця здійснюється перевезення 20 000 тонн пелет і брикетів), компанія може запропонувати безперервну доставку продукції до котелень і на виробництва в будь-якому необхідному обсязі, незалежно від погодних умов, стану доріг та інших факторів. Ми маємо в своєму розпорядженні автопарк, обладнаним для перевезення паливних гранул в будь-яку погоду. Вибираючи співпрацю з нами, ви можете бути впевнені в регулярному забезпеченні промислових та інженерних комплексів, котельних установок, а також в бездоганній якості продукції та її відповідності найвищим міжнародним стандартам.

При необхідності ознайомитися з більш детальною інформацією клієнти можуть звернутися до нас за допомогою за будь-якими даними, зазначеними у блоці контактів на сайті. Ви отримаєте відповіді від компетентних фахівців, готових проконсультувати вас усно, в письмовій формі або при особистій зустрічі в різних містах країни. Різні види фасування доступні для придбання вже зараз на вигідних умовах.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK