Изображение_Кернел | Крона Імпульс_639296709

Кернел - найбільша в світі компанія-виробник соняшникової олії

Представництво великих компаній на українському ринку сільськогосподарської продукції стимулює приплив інвестицій. Що позитивно відбивається на розвитку агропромислового комплексу та всієї економіки в цілому. Серед таких компаній виділяється «Кернел». Це відома у всьому світі корпорація. Її основна спеціалізація – експорт, переробка, виробництво сільськогосподарської продукції.

Компанія займається поставками соняшникової олії на ринки різних регіонів планети з країн Чорноморського басейну. Активна діяльність компанії дозволила зайняти лідируючу позицію серед всіх виробників рослинної олії. Незважаючи на відносну молодість (компанія була заснована у 1995 році), сьогодні продукція виробника – це 8% всієї соняшникової олії в світі. Поставки ведуться більше ніж у шість десятків країн.

Діяльність компанії «Кернел» в Україні

На даний час компанія працює в 11 українських областях України. Її виробничі потужності дозволяють:

 • щорічно переробляти 3.000.000 тонн соняшникового насіння;
 • щороку виготовляти близько 1.300.000 тонн соняшникової олії;
 • і щорічно отримувати близько 1.200.000 тонн шроту, що утворився в результаті виробництва соняшникової олії.

Такі великі обсяги виробництва дозволили «Кернел» запустити власні торгові марки, популярні серед покупців в Україні – це:

 • Стожар;
 • Щедрий дар;
 • Любонька;
 • Чумак Домашня і Чумак Золота.

Зверніть увагу! Компанія «Кернел» входить до кількох асоціацій виробників і переробників сільськогосподарської продукції. В тому числі, Американської торгової палати.

Компанія «Кернел» реалізує високоякісну соняшникову олію в основному наливом. Реалізуючи її в країнах Європейського Союзу, в Індії, в Єгипті та інших країнах.

Зверніть увагу! На виробничих потужностях «Кернел» впроваджено технологію безвідходного виробництва. Зокрема, замість газу та мазуту в якості палива тут використовують лушпиння соняшника, що залишилося після переробки насіння.

kernel
kernel
kernel

Рослинництво – ще один напрямок діяльності компанії «Кернел»

Відмінною особливістю компанії від інших виробників є те, що вона не тільки купує сільськогосподарську продукцію для переробки, а й сама займається її вирощуванням. Основні посівні площі розташовані в західних і центральних областях України.

«Кернел» спеціалізується на посівах:

 • соняшнику;
 • пшениці – озимої та ярої;
 • кукурудзи;
 • озимого ріпаку;
 • сої.

Компанія займається експортом зернових культур:

 • кукурудзи;
 • пшениці;
 • ячменю.

Діяльність у тваринницькій сфері

Компанія «Кернел» працює в тваринницькій сфері. У власності – 18 ферм у різних регіонах. Загальне поголів’я – понад 15 тисяч тварин. Завдяки цьому компанія впевнено входить до трійки лідируючих з числа поголів’я тварин підприємств України. Також «Кернел» входить до трійки за таким показником, як загальний вал молока.

Діяльність у тваринницькій сфері компанія почала у 2012 році. Цей напрямок, як і всі інші, є прибутковим.

Структура компанія: що входить до її складу

Власна мережа елеваторів дозволяє одночасно зберігати 2.840.000 тонн зернових. Це найбільша мережа в Україні.

Зверніть увагу! Мережа постійно розширюється. Викуповуються елеватори інших компаній і будуються нові. У планах «Кернел» – у 2020 році закінчити зведення двох елеваторів.

У власності – два найбільших терміналу, що дозволяють приймати навіть такі великі судна, як клас Panama. Незабаром планується запуск нового терміналу на Чорному морі, що дозволить щорічно перевозити 4.000.000 тонн зернових.

Співпраця ТОВ «Крона Імпульс» та «Кернел»

Незважаючи на те, що лушпиння соняшника компанія «Кернел» використовує в якості джерела енергії на власних підприємствах і заводах, цієї сировини залишається досить, щоб поставляти її на профільні заводи, що спеціалізуються на виробництві біопалива.

Налагоджене продуктивне та взаємовигідне співробітництво з ТОВ «Крона Імпульс». Ми вдячні за відповідальний підхід, постачання якісної сировини, яке ідеально підходить для виробництва пелет і брикетів з лушпиння соняшнику.

Що обумовлено високими показниками теплоутворення, енергоефективності. Впевнені, що подальша співпраця ТОВ «Крона Імпульс» та «Кернел» піде на користь всім споживачам твердого біопалива. І спільними зусиллями ми зможемо досягти енергетичної незалежності України.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK