Изображение_Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія”. Підсумки._2451
18.06.2019

Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія”. Підсумки.

Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія” – головний захід на теренах СНД з питань подальших перспектив і можливостей розвитку альтернативних джерел енергетичних ресурсів. Подія стала традиційною, оскільки проводиться вже більше десяти років, незмінно задаючи загальний вектор всієї сфери в майбутньому.

Основною метою є обговорення перспектив і проблем котельного та моторного біопалива. Тобто, призначеного для застосування як пального в двигунах транспорту, а також для використання його у котельних з метою обігріву індустріальних і побутових об’єктів.

Головні аспекти, що були проаналізовані на події, стосуються питань транспортування первинних матеріалів і готового продукту від виробника до споживача, зберігання отриманого асортименту, проблем, що заважають активному формуванню даної сфери, можливих майбутніх шляхів і завдань за рішенням проблем, заготівлі Екосир і подальшої реалізації, якій підлягає тверде біопаливо.

Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія” відбулися у квітні 2019 року. Приймаючою стороною став готель «Холідей Інн Лісова» у Москві, який надав майданчик для демонстрації та відкритого діалогу між учасниками й глядачами. Організатором є РБА (Російська біопаливних Асоціація), покликана забезпечити прогрес сфери екопального з біосировини, що підлягає відновленню. Основним вектором при обговоренні став етанол як нове енергоджерело, завдяки нововведенням від 2018 року на законодавчому рівні, що стосується спиртовмісної та алкогольної продукції. Однак, не могло не торкнутися зборів експертів і твердого біопалива як одного з найпопулярніших видів біосировини, що користується попитом у споживачів і активно розвиває відповідний ринок в цілому. На заході були присутні представники мереж АЗС, підприємці, представники венчурних компаній, інвестори, депутати міських та обласних рад, екологи, делегати підприємств, що займаються переробкою деревини, сільгоспдіячі, представники житлово-комунальних господарств, перевізники вихідних матеріалів і готового продукту, виробники біопелетів і біобрикетів, екологи та журналісти. Словом, на зустрічі були присутні всі небайдужі до даної теми.

Щорічно конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія” збирають компетентних експертів своєї сфери, що мають прямий вплив на модернізацію та вдосконалення наявного ринку випуску, реалізації, транспортування продукту. Сьогодні розгляд подібних аспектів – не примха, а усвідомлений вибір на користь турботи про навколишнє середовище, а також підбору альтернатив нафти та природного газу, що забруднюють атмосферу і є вичерпним природними копалинами. Результати дискусії та презентацій відображаються на стані екопального на території країн Співдружності Незалежних Держав. Форум запрошує представників усіх складових галузі, що дозволяє ознайомитися з картиною у повній мірі та прийти до обґрунтованих і своєчасних висновків і рішень. Це місце зустрічі кращих професіоналів своєї справи, готових обмінятися нововведеннями, розробками й пропозиціями для загального розвитку біосировини як поновлюваного та екологічного джерела біоенергії. Відвідувачі та учасники змогли поділитися пропозиціями і вислухати один одного для поліпшення сьогоднішніх показників виробництв у подальшому.

Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія”: основні теми

Оскільки захід стосується всіх аспектів галузі, на розгляді та обговоренні були теми, що стосуються і рідкого, і твердого біопалива, перспектив і можливих труднощів їх подальшого застосування.

 • Загальний стан справ у відповідній сфері на території Російської Федерації і СНД.
 • Поліпшення технологій, що застосовуються для первинного та вторинного покоління пального.
 • Робота біозаводів: як влаштовано виробництво, яким чином здійснюється переробка сировини, які впроваджуються технології та нове обладнання для отримання необхідного споживачеві якісного продукту.
 • Загальний інжиніринг заводів.
 • Пошук додаткових фінансових можливостей у вигляді грантів та інвестицій для реалізації потенціалу галузі.
 • Випуск кінцевого продукту з водоростей, способи втілення та особливості розвитку подібного товару на пострадянському просторі.
 • Удосконалення брикетів і пелетів.
 • Варіації комерціалізації та виготовлення пального з відходів лісництва й соломи.
 • Логістика елементу сировини від агропромислового комплексу, а також лісгоспів. Оптимізація витрат на логістику. Нюанси транспортування сировини для раціонального використання вихідних даних з найкращою ефективністю.
 • Скорочення витрат водних і енергоресурсів.
 • Випуск рідких типів пального.

Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія” вивчає й інші тонкощі, що стосуються прогресу галузі в стислі терміни. Спочатку метою даної зустрічі є забезпечення самого раціонального та швидкого розвитку індустрії. Також популяризація поновлюваних засобів для застосування їх в якості пального для транспорту, для обігріву приміщень для задоволення побутових цілей і в промисловості. Рівень заходу дозволяє говорити про подальше впровадження змін на законодавчому рівні, оскільки тут присутні і беруть безпосередню участь, у тому числі, й представники влади, а не тільки фірми-виробники та посередники. Для виступу в рамках форуму учасникам слід пройти акредитацію та представити свою програму, тому спікерами є тільки кращі, найбільш впливові і професійні експерти, які завдають рух галузі з року в рік. Подія заявляється як міжнародна, через участь іноземних ораторів і гостей, які активно працюють на поліпшення платформи продажу поновлюваних енергоджерел на території СНД і світу.

Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія”: ключові висновки

Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія”. Підсумки.

У сфері використання твердого біопалива можна виділити два основних вектори: пошук інноваційних рішень і оптимізація вже наявних напрацювань, у тому числі, і оцінка бази сировини Співдружності Незалежних Держав, відбір кращої сировини, придатної для бюджетного виробництва пального з високими показниками калорійності та низькими – зольності й вологості, а також виготовлення продукту, максимально чистого з екологічної точки зору.

Максимальна питома вага експортованої біопродукції складають пелети та брикети з відходів лісового господарства й агропромисловості. Майбутнє ж за біопеллетамі і гранулами з лушпиння соняшника та соломи, оскільки така сировина потребує менше водних ресурсів та не потребує настільки тривалий часовий період для відновлення. Наприклад, для відновлення ділянок лісу знадобиться близько 10-20 років. У той час, як соняшник зростає у десятки разів швидше, а трава може обходитися без додаткового посіву.

Компанія «Крона Імпульс» вже зараз пропонує можливість придбати такі позиції, вибравши кращих українських виробників, які крокують в ногу з часом і дбають про надійність свого асортименту.

Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія” та його підсумки підтвердили ще раз правильність вектора розвитку нашої компанії. Ми робимо ставку на пропозиції, що забезпечують найкращі показники при доступній вартості і найменшій участі з боку користувача. Низький коефіцієнт зольності дозволяє рідше чистити техніку, зберігаючи ваш час і зусилля. Екологи неодноразово акцентували на необхідності вибирати сировину, оперативно поновлювана вона не завдає шкоди навколишньому середовищу. З такої точки зору відходи від сільського господарства, представлені в нашому каталозі, також оптимальні.

Впровадження нових технологій для активного прогресу твердопаливного ринку

Виготовлення деревовугільних брикетів, де в якості матеріалу вибираються відходи від деревообробки, сьогодні користується особливою популярністю. Продукт широко експортується, в тому числі, і в держави Євросоюзу. Пропозиції від спікерів засідання дозволяють модернізувати виробництва та зробити технологію деревовугільних брикетів максимально вигідною та екологічно чистою.

Сертифікація продукції

Не обійшовся конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія” і без обговорення необхідної документації. Система верифікації застосовується на всіх етапах виготовлення подібних товарів: від відбору початкового матеріалу до його подальшої обробки й транспортування. Особливо важливий цей нюанс для компаній, що здійснюють експорт за кордон, у тому числі, і в ЄС.

Директива щодо відновлюваних джерел живлення, прийнята у 2009 році в Євросоюзі, акцентує увагу на необхідності переорієнтувати пошук на користь ресурсів, які можуть бути відновлені природним шляхом. Таким чином, у перспективі знижується рівень нанесення шкоди екології та мінімалізується залежність від вичерпних копалин. Наявність сертифіката екологічно збалансованого виготовлення товару відповідного зразка забезпечує можливість експортувати продукцію до країн ЄС на вигідних умовах.

За рахунок законодавчого закріплення орієнтації на такі енергоресурси, виробникам сьогодні досить отримати необхідні документи, привівши якість продукції у відповідність з міжнародними та національними вимогами. Для виробників це забезпечує спосіб відкрити нові горизонти. Споживачі ж отримують бажаний продукт європейського зразка.

Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія”: світові тенденції

Прогнози аналітиків повідомляють, що протягом найближчої п’ятирічки нестача нафти буде тільки рости. У 2025 році цей показник повинен скласти близько 14%. Саме прагматизм, заснований на вичерпності цього ресурсу, а також світові економічні та політичні тенденції змушують орієнтуватися на сировинну природного походження.

З роками відсоток споживання твердого біопального буде тільки збільшуватися. Це стосується й застосування для двигунів внутрішнього згоряння (приватний автомобільний транспорт або ж громадський), і впровадження його до промисловості. Врівноважити актуальний на сьогодні брак корисних копалин можна тільки масовим комерційним застосуванням біологічної сировини. Для цього вона повинна стати вигідним для промислового використання. Також аналітики прогнозують збільшення частки рідкого біопалива, досить широко поширеного і сьогодні.

«Крона Імпульс»: гідна пропозиція третього тисячоліття

Результати найбільшого в СНД заходу щодо екологічно чистого пального підтвердили правильність роботи компанії «Крона Імпульс». Конгрес і виставка “Біомаса: паливо і енергія” і його підсумки впливають на подальшу долю біологічного екопального на пострадянському просторі. Ми дотримуємося шуканих постулатів, приділяючи увагу тому, щоб наші позиції в каталозі були сертифіковані відповідно до документації міжнародного зразка, а також оптимальні та вигідні логістиці, що дозволяє нашим клієнтам щодня купувати до 3 тонн продукції на будь-яку з точок, де розташовані представництва «Крона Імпульс» (Дніпро, Київ, Вінниця, Одеса та інші великі міста України).

Вибираючи шлях до екологічно усвідомленого та економічно доцільного майбутнього, ми пропонуємо своїм клієнтам пелети з лушпиння соняшника, Брикети з деревини та інші типи пального, що ідеально підходять для промислової та побутової експлуатації. Додаткову інформацію про вибір асортименту й замовлення можна отримати у консультантів нашої організації, зв’язавшись за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK