Изображение_“Крона Імпульс” поспішає привітати зі святами!_1320
03.01.2019

“Крона Імпульс” поспішає привітати зі святами!

Зараз ми знаходимося на перших сторінках книги під назвою “2019 рік”. Минулий рік був для нас різним – були позитивні моменти, іноді ми стикалися з труднощами, були злети і падіння. ТОВ “Крона Імпульс” робила все, щоб стати кращими у своїй сфері. Ми прагнули забезпечити нашим клієнтам і партнерам найвигідніші умови співпраці. Хочеться вірити, що все вийшло, а задумане вдалося.

Наша компанія поставляє біопаливо в 100-ні котелень по всій Україні. Для Вас, дорогі друзі, ми намагаємося забезпечити найкращі умови – доступні ціни, висока якість продукції, ефективну систему логістики. У новому 2019 році, ми постараємося стати ще краще, досягти разом з Вами нових вершин, вийти на новий рівень розвитку, впровадити в роботу нові технології та інновації.

ТОВ “Крона Імпульс” вітає Вас, дорогі колеги, партнери та клієнти, з наступаючим Новим роком! Нехай ваш бізнес буде успішним, а в будинку завжди панує тепло, затишок і любов! Бажаємо Вам успіхів на роботі і в сім’ї, нехай атмосфера добра, миру і взаєморозуміння оточить кожного, хто Вам доріг! Ставте нереальні, запаморочливі мети – і домагайтеся їх. Ми допоможемо, надамо підтримку і зробимо все, щоб втілити мрії в життя.

Зі святами, друзі! З найтеплішими побажаннями ваша команда “Крона Імпульс!

 

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK