Изображение_Крона Імпульс вітає з Наступаючим 2020 роком_3756
26.12.2019

Крона Імпульс вітає з Наступаючим 2020 роком

Серйозний інтерес до виробництва біопалива виник ще кілька років тому. Хоча споживачі і звикли до використання традиційних видів паливних ресурсів, але збільшення вартості природного газу, проблеми з поставками вугілля все таки змусили і виробників, і споживачів звернути свій погляд у бік альтернативних джерел теплової енергії. Таких, як солома, торф або тирса деревини. Це безсумнівно краще використання дорогої електроенергії або природного газу, але все одно поступається такій популярній в останні роки паливній сировині, як лушпиння соняшника. Макуха і шрот «Крона Імпульс» з 2019 року пропонує споживачам в якості товару.

Даної сировини у нас досить, щоб активно розвивати біоенергетичний комплекс на базі його використання. У цьому активно допомагає нашим підприємцям, а також багатьом споживачам з країн СНД компанія «Крона Імпульс», що є одним з провідних вітчизняних постачальників якісного та екологічно чистого біопалива.

На сьогоднішній день «Крона Імпульс» має підписані тривалі контракти з провідними виробниками біопалива в Україні. Завдяки гнучкій ціновій політиці є всі шанси і можливості розширювати споживчий ринок далеко за межі нашої країни, допомагаючи в плані експорту країнам, які цього потребують. Таких країн досить багато.

Починаючи ще з вісімдесятих років аграріями нашої країни виділялося з кожним роком все більше і більше посівної площі для вирощування соняшнику. У 2019 показник дорівнює двадцяти трьом відсоткам від загальної посівної площі в Україні. Дані показники будуть збільшуватися також за рахунок використання ефективних добрив на натуральній основі. В результаті задоволеними залишаться самі аграрії, виробники соняшникової олії і біопалива, а також споживачі. Перспективи багатообіцяючі. Головне постійно покращувати виробничу базу та піклуватися про розширення меж збуту готової продукції. Сучасне високо-технологічне обладнання дозволяє виготовляти щільні, міцні, високопродуктивні пелети, що користуються особливим попитом і цілком відповідають міжнародним стандартам якості біопаливної продукції.

Завдяки компанії «Крона Імпульс» вже у 2018 році на якісному біопаливі працювало більше сотні котелень по Україні і СНД не кажучи про тисячі приватних об’єктів житлового сектора.

Варто відзначити, що ринок біоенергетики розвивається досить стрімко. Цьому факту є ряд вагомих причин. По-перше, ціна природного газу помітно і постійно збільшується. По-друге, рівень споживання енергетичних ресурсів значно перевищує показники їх виготовлення. Дана тенденція спостерігається не тільки у нас. Розвиток внутрішніх та зовнішніх економічних відносин принесе свій суттєвий внесок у розвиток власного біоенергетичного комплексу. У цьому можна навіть не сумніватися.

І наостанок хочеться привітати всіх з наступаючим 2020-м роком і майбутніми Різдвяними святами! Нехай цей рік буде для Вас успішним у всіх починаннях і реалізації задуманого у всіх життєвих сферах.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK