Изображение_Лушпайка_3808
23.12.2019

Лушпайка

Лушпайка – оболонка насіння, різних овочів і фруктів. Найчастіше лушпайки – це відходи, що отримуються в процесі виробництва або приготування продуктів харчування, харчових добавок і т.д., коли необхідне очищення насіння або фруктів.

Однак останнім часом деякі види лушпайок стали використовувати у різних видах виробництва. Наприклад, згадки заслуговує лушпайка соняшнику, яке прийнято ще називати лушпинням. Воно широко використовується при виробництві твердого біопалива. Крім того, пелети і брикети виготовляють з лушпиння інших сільськогосподарських культур – наприклад, рису, жита і т.д.

Якщо говорити про лушпиння соняшнику, то вони дозволяють виготовляти високоякісне тверде біопаливо, яке характеризується відмінними теплотворними властивостями. Зокрема, за показником теплоутворення пелети і брикети з лушпайок соняшника значно перевершують дрова, а також деякі види вугілля. Тверде біопаливо з соняшника можна спалювати як у звичайних печах, так і в твердопаливних котлах.

При горінні паливо з лушпайок не виділяє отруйних речовин. Рівень зольності – невисокий. До того ж, попіл можна використовувати в якості мінерального добрива.

Лушпайки все активніше використовується при виробництві твердого біологічного палива. Це дає можливість наситити профільний ринок недорогим, але ефективним паливом, здатним скласти конкуренцію не лише вугіллю, а й газу.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK