Изображение_Нестро_3812
23.12.2019

Нестро

Нестро (Nestro) – марка паливних брикетів, одних з найбільш поширених на профільному ринку. У них форма звичайного циліндра. Розмір циліндра залежить від особливостей і характеристик пресувального обладнання, матриці пресувального верстата.

Підходять для використання, як в спеціалізованих твердопаливних котлах, так і в звичайних печах, камінах. Для їх виробництва використовують органічну сировину – тирсу, деревну стружку, лушпиння соняшника та інше.

Особливості виготовлення брикетів Нестро

Сутність виготовлення полягає у підготовці сировини та її пресуванні при високих температурах. Устаткування – ударно-механічні преси. Висока температура та підвищений тиск забезпечують міцність готових брикетів.

До того ж, під впливом високих температур з сировини виділяється рослинна речовина – лігнін. Вона і склеює окремі частки. Не потрібно застосування синтетичних і хімічних добавок. Тому вся продукція характеризується екологічною чистотою – при горінні вона не виділятиме небезпечних, токсичних з’єднань.

Нестро і сфери застосування

Паливні брикети марки Nestro дозволяють опалювати приміщення, будівлі та підігрівати воду. Вони підходять для застосування:

  • у піролізних котлах;
  • у твердопаливних котлах;
  • у камінах будь-якого типу;
  • у печах;
  • в іншому обладнанні, що працює на твердому біопаливі.

Зверніть увагу! Сьогодні до такого виду палива переобладнують навіть великі комунальні котельні.

Перевага брикетів Nestro полягає ще й в тому, що при горінні вони практично не виділяють диму. Виготовлені з дубової тирси брикети підходять для камінів, мангалів, барбекю.

Брикети Нестро та їх переваги

У паливних брикетів Нестро безліч переваг. Перелічимо основні з них, що дозволяють зрозуміти справжню цінність такого виду палива.

Теплотворність

У брикетів Нестро високий рівень теплоутворення – близько 4900 ккал/кг, що вдвічі більше, ніж у традиційних дров і приблизно на одному рівні з високими марками вугілля.

Кілограм паливних брикетів Нестро дозволяє отримати близько 5,7 кВт/год енергії. А ось такий же обсяг дров – всього лише близько 3,3 кВт/год енергії: тобто, у 1,7 раз менше! Як бачите, дрова значно поступаються за багатьма показниками.

Низький рівень вологості

У Нестро рівень вологості не перевищує 6-7%. Для порівняння у звичайних дров – близько 50%, а у висушених – близько 20%.

Компактність

Правильна форма брикетів спрощує їх складування, зберігання. Вони не займають багато місця. Не виникає труднощів з їх використанням – у них гладка поверхня, тому вони не залишають скалок на руках.

Для складування необхідно підготувати крите сухе приміщення, що провітрюється. Щоб брикети не підтягували вологу з підлоги, їх рекомендується укладати на піддони.

Високий рівень щільності

Це позитивно позначається на тривалості горіння, а, відповідно, і на рівні теплоутворення продукції.

Брикети горять довго та рівномірно, виділяючи однакові обсяги тепла протягом усього горіння. Навіть їхні вуглинки при тлінні здатні ефективно обігрівати приміщення.

Зверніть увагу! А низький рівень вологості сприяє тому, що паливо добре розгорається.

Необмежений термін зберігання

Якщо забезпечити умови зберігання, брикети Нестро здатні зберігатися необмежено, зберігаючи свої властивості.

Брикети Нестро: на завершення

Такі брикети активно використовуються не тільки для опалення приватних будинків. Вони здатні давати багато енергії і для котелень, що обігрівають багатоквартирні будівлі. Також використовуються для отримання енергії на промислових підприємствах. Брикети Nestro визнані одними з найбільш ефективних видів твердого біопалива.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK