Про компанію
Відеоматеріали
Співробітники

Про компанію

Підприємство ТОВ «Крона Імпульс» є лідируючим підприємством у сфері забезпечення промислових і муніципальних об’єктів твердим паливом зокрема пелет з лушпиння соняшнику.

Ми постачаємо паливо у 100-ні котелень по всій території України і країн СНД.

Наше підприємство, як постачальник має довгострокові контракти практично з усіма виробниками України, маючи гнучку систему ціноутворення.
Власні перевалочні і фасувальні пункти з можливістю перевалки кожного з них до 3000 т/міс (Запоріжжі, Дніпрі, Вінниці, Одесі, Кіровограді).
Сконцентрована і згуртована команда професіоналів з величезним досвідом в сфері надійного забезпечення.
Ми працюємо над тим, щоб котельні та промислові підприємства були забезпечені необхідною кількістю палива, на максимально вигідних для них умовах.
Ми маємо чітко налагоджену логістику з можливістю і досвідом поставок в обсязі 20 000 т/міс. Це дозволяє забезпечувати котельні паливом при будь-яких форс-мажорних обставинах 24/365.
Изображение_Про компанію_892
Україна має величезний потенціал в енергетичному секторі та багата різнімі видами зернових культур і відходів агропромислового комплексу, які можна переробляти та гранулювати для подальшого використання у біоенергетіці.

Якщо говорити про ресурси на сьогоднішній день щодо альтернативних видів палива, то лідируючі позиції займає пелета з лушпиння соняшнику, що отримана в процесі виробництва соняшникової олії.

Відеоматеріали

Навантаження твердого біопалива
Подивіться коротке відео - всього трохи більше хвилини. Ви побачите, як проходить навантаження твердого біопалива у мішках.
Автопарк компанії Крона Імпульс
Подивіться відео - трохи більше півтори хвилини, і ви познайомитеся з автопарком компанії "Крона-Імпульс". У ньому - кілька десятків вантажівок великої вантажопідйомності.
Тверде біопаливо оптом. Компанії Крона Імпульс
Подивіться відео - всього 1 хвилина. З нього ви дізнаєтеся, як здійснюється упаковка та вантаження твердого біопалива на виробничих потужностях компанії "Крона-Імпульс".
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2144
Навантаження твердого біопалива
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2147
Автопарк компанії Крона Імпульс
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2150
Тверде біопаливо оптом. Компанії Крона Імпульс

Співробітники

Команда компанії «Крона Імпульс» – висококваліфіковані фахівці, які люблять свою роботу та займаються просуванням зеленої енергетики. Ми працюємо над популяризацією твердого біопалива й щиро бажаємо відродити екологію планети.

Изображение_Біопаливо | Крона Імпульс_1676

Кожен вид палива, що випускається на виробничих потужностях компанії, становить гідну конкуренцію традиційним джерелам енергії та корисним копалинам, що використовуються для обігріву приміщень. Завдяки їх використанню, власники приватних будинків суттєво економлять на опаленні. Це ж стосується й жителів багатоквартирних будинків, які підключені до твердопаливних котелень.

Сучасні технології та постійний розвиток

Команда однодумців «Крона Імпульс» здатна вирішити будь-яке профільне завдання, що виникає в процесі розробки й виробництва твердого біологічного палива. Співробітники компанії розробляють ефективні способи виготовлення палива з рослинної сировини, поновлюваних джерел енергії:

  • лушпиння соняшника;
  • відходів сільськогосподарських культур;
  • деревної тріски і т.д.

Відстеження ринку, вивчення сучасних тенденцій, власні дослідницькі розробки, налагоджений процес виробництва, впровадження раціоналізаторських рішень – команда «Крона Імпульс» веде різнобічну діяльність. Наші співробітники забезпечені сучасними робочими засобами, технікою. Це сприяє більш високим результатам виробництва.

Висококваліфікованих фахівців, які працюють в компанії «Крона Імпульс» об’єднує корпоративний дух, сприятлива для роботи та розвитку атмосфера всередині колективу. Кожен окремий співробітник з величезним бажанням і радістю йде на роботу, пишається бути частиною команди, в якій вдається розвиватися професійно, особисто й ментально. Саме сприятлива атмосфера всередині колективу дозволила «Крона Імпульс» зайняти лідируючі позиції на профільному ринку!

«Стати частиною великих змін!» – ось ще одна причина, з якої співробітники компанії «Крона Імпульс» пишаються своєю роботою. Адже зелена енергетика – те, що потрібно сучасному світові, який страждає від необдуманої людської діяльності, сміттєзвалищ та парникових газів.

Якщо ви бажаєте отримати класну роботу, гідну оплату праці та відчувати свою причетність до відновлення планетарного клімату, приходьте до нас! Ми раді кожному новому співробітнику, створюючи оптимальні умови для реалізації потенціалу!

Наші співробітники

Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2900
Абрамчук Павло Костянтинович
Посада: Директор компанії "Крона Імпульс"
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2903
Тарновецький Роман Миколайович
Посада: Головний виконавчий директор (CEO)
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2906
Сичова Вікторія Миколаївна
Посада: Бухгалтер
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2909
Баранець Олена Олегівна
Посада: Бухгалтер
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2912
Ігнатенко Карина Віталіївна
Посада: Бухгалтер
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2915
Синюк Станіслав Анатолійович
Посада: Керівник відділу продажів
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2918
Чуєнко Ірина Романівна
Посада: Менеджер з продажу
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2921
Янов Микита Олександрович
Посада: Менеджер з продажу
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2924
Сумській Данило Станіславович
Посада: Менеджер з продажу
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2927
Пащенко Олена Леонідівна
Посада: Менеджер зі збуту
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2930
Іщенко Ростислав Сергійович
Посада: Менеджер зі збуту
Изображение_Компанія Крона Імпульс | Пальне для котелень_2933
Петрунин Ігор Андрійович
Посада: ТОП-менеджер

Життя нашої компанії

Команда – це справжні професіонали своєї справи. Кожен з нас – відданий своїй роботі і розуміє свою персональну відповідальність за виготовлену продукцію та майбутнє планети. Співробітники – вузькі фахівці, що мають профільну освіту. Постійно беруть участь у тематичних семінарах, тренінгах, відстежують новинки і тенденції. Все це сприяє зростанню якості продукції, що випускається.

Изображение_Біопаливо | Крона Імпульс_1654
Изображение_Біопаливо | Крона Імпульс_2568
Изображение_Біопаливо | Крона Імпульс_3265

Кожен співробітник компанії «Крона Імпульс» бере безпосередню участь у розвитку біоенергетичного потенціалу України, формуванні енергетичної незалежності країни. Нами розробляються унікальні паливні продукти з чистої біологічної сировини. Вони характеризуються високим рівнем теплоутворення, щільності.

Изображение_Біопаливо | Крона Імпульс_1236
Изображение_Біопаливо | Крона Імпульс_1569
Изображение_Біопаливо | Крона Імпульс_1688

Згуртована команда – благо для споживачів

Команда «Крона Імпульс» – згуртований колектив. Наші серця б’ються в єдиному ритмі. Ми розуміємо, що тільки командна робота сприяє досягненню мети, постійному підвищенню якості продукції, що випускається. Для моральної розрядки всередині компанії постійно організовуються масові заходи.

Ми проводимо багато часу разом, беручи участь у спортивних, туристичних і розважальних акціях. Гарний відпочинок – відмінні результати роботи. Тімбілдинг у вільний час і активне спільне проведення часу – також сприяють зростанню продуктивності.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK