Про компанію

Підприємство ТОВ «Крона Імпульс» є лідируючим підприємством в сфері забезпечення промислових і муніципальних об’єктів твердим паливом зокрема пелет з лушпиння соняшнику.

Ми постачаємо паливом 100-ні котелень по всій території України і країн СНД.

Наше підприємство, як постачальник має довгострокові контракти практично з усіма виробниками України, маючи гнучку систему ціноутворення.
Власні перевалочні і фасувальні пункти з можливістю перевалки кожного з них до 3000т / міс. (Запоріжжя, Дніпрі, Вінниці, Одесі, Кіровограді).
Сконцентрована і згуртована команда професіоналів з величезним досвідом в сфері надійного забезпечення.
Ми працюємо над тим, щоб котельні та промислові підприємства були забезпечені необхідною кількістю палива, на максимально вигідних для них умов.
Ми маємо чітко налагоджену логістику з можливістю і досвідом поставок в обсязі 20 000 т / міс. Це дозволяє забезпечувати котельні паливом при будь-яких форс-мажорних обставин 24/365.
Україна має величезне Потенціал в Енергетичному секторі и багата різнімі видами зернових культур и відходів агропромислового комплексу, Які можна переробляті и гранулюваті для Подальшого использование в біоенергетіці.

Якщо говорити про ресурси на сьогоднішній день щодо альтернативних видів палива, то лідируючі позиції займає пелет з лушпиння соняшнику отримана в процесі виробництва соняшникової олії.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK