Изображение_Оптимус Агро | Крона Імпульс_1802568584

Оптимус Агро - один із провідних виробників продукції з насіння соняшника

Вітчизняний ринок сільськогосподарської продукції – це безліч підприємств різного рівня, що спеціалізуються на переробці насіння соняшнику та виробництві рослинного масла, шроту, лушпиння. Одним з провідних виробників можна вважати компанію «Оптимус Агро».

Це український виробник. Свою діяльність розпочав у 1997 році. Сьогодні в його штаті працює більше 2100 висококласних фахівців.

Історія розвитку та становлення

За більш ніж двадцятирічну історію компанія пройшла довгий шлях. Почавши свою роботу у 1997 році, «Оптимус Агро» займалася наступними видами діяльності:

 • кредитування виробників сільськогосподарської продукції;
 • давальницька переробка насіння соняшнику;
 • реалізація продуктів переробки на території України.

Вже через два роки після початку роботи компанія істотно збільшила свої потужності, що дозволило одночасно зберігати до 100 тисяч тонн насіння соняшнику. Склади розташовані у Запорізькій області. А вже у 2001 році компанія вийшла за межі області.

Кожен наступний рік – це планомірний, впевнений розвиток. Вже у 2008 році виробничі потужності дозволяли переробляти до 400 тисяч тонн насіння щорічно.

Солідне зміцнення позицій на українському ринку стимулювало вихід компанії на міжнародний ринок. У 2008 році були укладені перші контракти на експорт:

 • олії з соняшнику;
 • шроту.

Через два роки виробничі потужності на Запорізькому маслоекстракційному заводі сягали 850 тисяч тонн насіння на рік.

У 2011 році налагоджено взаємовигідну співпрацю з Полтавським олійно-екстракційним заводом – вона побудована за принципом давальницької переробки. Компанія відправляє на завод насіння соняшнику. Результат такої переробки – виготовлення та подальший продаж соняшникової олії, що випускається під відомою в Україні ТМ «Щедро».

Активна та впевнена робота «Оптимус Агро» дозволила компанії завоювати авторитет на ринку сільськогосподарської продукції та переробки сировини. У 2013 році налагоджене довгострокове співробітництво з великими українськими елеваторами. Що дозволило збільшити потужності, призначені для зберігання зернових – тепер одночасно компанія може зберігати близько 1.200.000 тонн сировини.

Через рік компанія об’єднала під своїм ім’ям кілька елеваторів, розташованих в різних областях України. Що дозволило істотно підвищити рівень контролю якості сировини. У 2016 році Запорізький маслоекстракційний завод увійшов до складу компанії.

Структура компанії

На даний час до складу входить 30 елеваторів і сховищ зерна, розташованих у 7 областях України. Крім того, «Оптимус Агро» – це зернові, хлібоприймальні, олійноекстракційні підприємства, комбінати хлібопродуктів.

Щомісяця компанія реалізує:

 • 30000 т. рослинного масла;
 • 27000 т. шрота;
 • 7000 т. лушпиння.

До відома! Передбачено різні умови поставок і реалізації – DAF/CPT/FOB/CIF.

Одночасно компанія може зберігати до 1.100.000 тонн зерна та насіння.

Сфери діяльності та продукція, що випускається

Основний напрямок діяльності компанії «Оптимус Агро» пов’язаний безпосередньо із закупівлею, переробкою олійних культур – зокрема, насіння соняшнику. Крім того, компанія спеціалізується не тільки на зберіганні зернових, а й виробництві різноманітних продуктів з насіння соняшнику.

Основна продукція, що випускається виробничими потужностями компанії – це соняшникова олія, шрот соняшнику, а також лушпиння, що утворюється у процесі переробки сільськогосподарських культур.

До відома! Основний бренд компанії – торгова марка «Щедро».

Компанія активно експортує високоякісну сільськогосподарську продукцію. Вона завоювала ринки Африки, Азії, Європи та Північної Америки.

ТОВ «Крона Імпульс» та компанія «Оптимус Агро»

ТОВ «Крона Імпульс» зацікавлена ​​у надійних і відповідальних постачальниках високоякісної сировини, яким є лушпиння соняшнику та інших сільськогосподарських культур. Адже з цієї сировини виготовляється енергоефективне тверде біопаливо. Воно застосовується у різних сферах і галузях:

 • для приватних будинків;
 • для комунальних котелень;
 • для промислового обладнання;
 • для обігріву соціальних установ.
Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK