Изображение_Перевага лушпиння з соняшнику над іншою сировиною для біопалива_2608
27.06.2019

Перевага лушпиння з соняшнику над іншою сировиною для біопалива

Вибір на користь лушпиння з соняшнику все частіше роблять клієнти для побутового та промислового використання. Вичерпність традиційних енергоресурсів змушує звернути увагу на біопаливо, доступне за нижчими цінами, а також позитивно впливає на екологію. Серед них популярні сьогодні кам’яне вугілля, дрова, а також різні паливні пелети та брикети. Останні виготовляються шляхом пресування сировини під високим тиском, без використання склеюючих речовин. Так для вихідної біосировини застосовуються різноманітні матеріали: відходи від агропромисловості, лісництва, меблевого виробництва, водорості, торф, рапс і багато іншого. Фахівці зайняті пошуком найбільш оптимального типу біопального, яке було б і дешевим, і ефективним, і зручним в експлуатації. Сьогодні найкращий з доступних варіантів для широкої експлуатації, пальне що виготовляється зі сміття  сільського господарства. Саме цей варіант вихідного матеріалу відрізняється низкою плюсів і підходить для споживання вдома та у комерційних цілях, практично не вимагаючи участі з боку користувача і, тим більше, спеціальних навичок.

Плюси лушпиння з соняшника в якості сировини

 • Тривалість тертя і горіння, достатня для обігріву приміщення всього на одній закладці. Дозволяє мінімізувати участь користувача в процесі та заощадити його час і витрачені зусилля. Процес завантаження брикетів до агрегату швидкий, проходить без додаткового обладнання.
 • Висока теплотворна здатність матеріалу. Порівнянна з кам’яним вугіллям.
 • Найнижчий серед інших видів біопалива відсоток зольності, попіл також може використовуватися згодом як добриво.
 • Підходить для застосування в твердопаливних котлах, які раніше обігрівали приміщення на дровах.
 • Є чистим продуктом: для закладки не потрібно надягати спеціальні рукавиці. Брикети або пелети виключно зручні у використанні.
 • Екологічна чистота та безпека для навколишнього середовища.
 • Автономність і простота споживання.

Тривалість горіння

На одній закладці у твердопаливний котел лушпиння соняшника горить близько 120-130 хвилин. Більш точна цифра залежить від виду обладнання, брикетів або пелет. Після цього сировина переходить з активної фази до процесу тління. Він може тривати до 6 годин , при цьому теплота віддається і в першій, і в другій фазі. Особливо зручною така тривалість горіння буде для зимової пори року, оскільки біопаливо досить помістити до котла один раз на день – і отримати тепло на добу. Для порівняння час горіння аналогічної ваги дров може становити до 5,5 годин. Брикети з торфу та деревини також поступаються за якістю. На цю величину впливає рівень вологості сировини та коефіцієнт корисної дії техніки, що використовується. Фактично замовлення лушпиння з соняшнику дозволяє відчутно збільшити ККД обігріву приміщення та паузу між закладками.

Тепловіддача сировини

В даному аспекті біопелети та біобрикети перевершують дрова у кілька разів. Теплотворна здатність останніх становить 2,4-2,8 тисячі кілокалорій на кілограм. А соняшник може виділяє до 5 тис. кілокалорій. При цьому, обсяг витраченої біопродукції буде значно нижче. Фактично соняшник сумісний за кількістю виділенню тепла з кам’яним вугіллям, проте не робить негативного впливу на навколишнє середовище та не продукує великий обсяг вуглекислого газу, здатного завдати шкоди, у тому числі, і здоров’ю людини при згорянні.

Попіл соняшника

Чому так важливий низький відсоток зольності в процесі обігріву? Цей показник говорить про кількість попілу, який залишиться після спалювання палива в обладнанні. Чим він нижчий, тим менше відходів від процесу горіння отримує користувач. Відповідно, тим рідше доведеться очищати котел від забруднення. Оскільки високий рівень сміття у котлі знижує коефіцієнт корисної дії, чистку необхідно проводити регулярно, незалежно від виду біоматеріалу, що використовується.

При спалюванні одного кілограма лушпиння з соняшника залишається золи розміром з сірникову коробку. Це найменший показник зольності серед всього біопалива, що існує та використовується сьогодні. Складає він близько 3 відсотки. Варто також відзначити і корисні властивості самого попілу. Після обігріву він може бути використаний в якості добрива грунту. Досить закопати отримані відходи у грунт.

Продукт, зручний в експлуатації

Для завантаження твердопаливного котла кам’яним вугіллям, знадобляться спеціальні рукавички, оскільки воно бруднить руки. Споживання дров також вимагає використання додаткового захисту, оскільки можна загнати скабку. Для застосування пелет або брикетів досить просто засипати їх безпосередньо до необхідного відсіку з упаковки. Це займе мінімум часу та зусиль. Процедуру можна здійснити, навіть не переодягаючись в робочий одяг. Все достатньо швидко, просто та чисто. Варіант, оптимальний навіть для людей з обмеженими фізичними можливостями. Для побутового споживання продукція фасується в невеликі упаковки, які підходять для зручного використання вдома.

Безпека для екології

Изображение_2558

У всьому світі проблема збільшення викиду вуглекислого газу в атмосферу стає все більш і більш актуальною. Використання лушпиння з соняшника в якості альтернативного джерела видобутку енергії дозволяє знизити появу СО2 за рахунок правильного пошуку паливного ресурсу. При згорянні цей матеріал виділяє в повітря вуглекислого газу стільки ж, скільки споживає. На відміну від традиційного палива, яке виділяє в рази більше вуглекислого газу. Також після згоряння зола від соняшнику може використовуватися в якості добрива для ґрунту. Зручний і практичний варіант, що не завдає шкоди навколишньому середовищу і життю та здоров’ю людини. Саме за такими ресурсами майбутнє енергоспоживання і в промисловості, і в побуті.

Автономність

Оптимальним саме цей тип біопалива є для власників твердопаливних котлів. Немає необхідності переобладнувати їх або купувати нову техніку. Досить просто відмовитися від дров – і зробити вибір на користь нової сировини. Можливе і комбіноване застосування деревини, брикетного або пелетного матеріалу.

Чи є недоліки у біопалива з соняшнику?

Плюси очевидні і незаперечні. Але чи є мінуси у такого виду палива? Як показує практика, недолік всього один: при зберіганні без упаковки необхідно підтримувати досить низький рівень вологості. Оскільки при його перевищенні і брикети, і пелети легко здатні втратити свій первісний вигляд і функціональні властивості. Однак більшість виробників, що пропонують свою продукцію, надають її в зручних спеціальних мішках або біг-бегах, які також захищають сировину від зайвої вологи. Фактично для збереження такого виду біопалива, знадобиться тільки наявність даху та захист від прямого попадання вологи. В іншому, переваги лушпиння з соняшнику невелюють такий невеликий недолік.

Як вибрати брикети або пелети?

Изображение_2489Древесная паллета преимущества

При виборі слід звертати увагу на такі фактори, як:

 • Вид брикетів: циліндричні, прямокутні, екструдерні. Найбільш поширені на українському ринку саме останні. Відрізняються зручністю в процесі закладки, абсолютно безпечні для шкіри користувача, не залишають плям і слідів.
 • Відсоток вологості сировини. Ідеальним вважається той, де рівень вологості не перевищує 10%. До 15% вважається критичним, оскільки, чим вище вміст вологи, тим більша ймовірність, що такий вид біопалива не буде ефективним в експлуатації.
 • Виробник. Довіряти варто тільки тому виробнику і постачальнику продукції, в якому ви впевнені повністю. Особливих умов зберігання для лушпиння з соняшника практично не потрібно, але все ж при порушенні їх, матеріал дуже швидко втрачає в властивості і ціною, тому важливо придбати паливо в компанії, що не викликає у вас сумнівів щодо якості та надійності виробів. Саме таку компанію і представляє собою «Крона Імпульс». Ми співпрацюємо з кращими виробниками, приділяюємо максимум уваги якості на всіх етапах виробництва: від відбору сировини до його транспортування і подальшого зберігання.

Зверніть також увагу на маркування, зазначене на вашому котлі. Саме там розміщується найкращий для техніки матеріал, згідно з яким представники нашої компанії «Крона Імпульс» допоможуть підібрати кращі пропозиції.

Увага! При комбінуванні брикетів з лушпиння і дров показники зольності, тепловіддачі та тривалості горіння здатні змінитися. З технічної точки зору одночасне споживання різних видів біологічного палива можливе, але ККД і кількість відходів при цьому будуть відрізнятися від очікуваного.

Купівля лушпиння з соняшнику: на що ще потрібно звернути увагу?

При замовленні біологічного виду пального виключно важливо підібрати оптимальну для вашого котла форму і розмір паливних брикетів або пелет. Як правило, ця інформація розміщується в інструкції до обладнання. Додаткову консультацію можна отримати від співробітників компанії «Крона Імпульс» зручним для вас способом – онлайн або в телефонному режимі.

Купівля в «Крона Імпульс» – це впевненість у високій якості свого вибору, а також в дотриманні виробником правильної технології на всіх етапах. Вся представлена ​​на сайті продукція сертифікована. В наявності сертифікати якості українського і міжнародного зразків. Ми гарантуємо надійність сировини, а також правильні умови зберігання і транспортування, незалежно від потрібного покупцеві обсягу позиції.

Єдиний можливий мінус лушпиння з соняшнику – підвищений вміст вологи при зберіганні. Якщо готова продукція або сировина занадто намокли, то показники зольності і тепловіддачі помітно погіршуються. Купуючи у незнайомих постачальників, клієнт ризикує замовити вироби, які зазнали впливу вологи (оскільки візуально, особливо в упаковці, вони практично не відрізняються). В «Крона Імпульс» ми можемо гарантувати надійність, що ідеально підходить для придбання великої партії товару. Ви можете бути точно впевнені в тому, за що платите.

Переваги покупки біопалива з соняшнику в «Крона Імпульс»

 • Консультації з професіоналами, які допоможуть розрахувати потрібну кількість товару для побутового та промислового використання.
 • Максимальна впевненість в надійності і заявленому рівні якості біопального.
 • Наявність актуальних сертифікатів державного і міжнародного зразків та іншої документації, що підтверджує особливості і властивості твердого палива.
 • Доступна і обгрунтована вартість, що дозволяє не переплачувати. Прозорі і взаємовигідні умови співпраці.
 • Можливість придбати товар будь-якого обсягу, в тому числі, і до 3 тисяч кг щодня для комерційного застосування.
 • Дійсно зручна логістика. Наші представництва є в більшості великих міст України (Дніпро, Одеса, Вінниця, Київ і т.д.). Ви можете замовити потрібну кількість лушпиння з соняшнику з доставкою додому або ж здійснити самовивіз. Працює доставка і за кордон. У будь-якому випадку, клієнт отримує високу швидкість обробки заявки і можливість отримати паливо протягом 1-2 днів.
 • Широкий асортимент. Пелети, брикети, гранули з соняшникової сировини – все це представлено у каталозі. Підібрати можна варіант практично для будь-якого типу обладнання самостійно або звернувшись за допомогою до представників організації.

Купівля в «Крона Імпульс» – гарантія впевненості в якості та ефективності, а також можливість отримати вподобаний продукт дійсно швидко, в бажаному обсязі і без переплат.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK