Торфобрикет

вiд 1900 грн

Торфобрикети (торф’яні брикети) екологічно чисте, натуральне та природне паливо, виготовляється на сучасному обладнанні із застосуванням нових методів і технологій переробки торфу.

Опис
Характеристики
Відгуки
Відео

Переваги торфобрикетів:

 • Підходять для спалювання та отримання тепла для різних опалювальних систем. Це можуть бути як каміни і печі, так і буржуйки або твердопаливні котли різних модифікацій. Торфобрикети використовують для обігріву як виробничих, так і житлових приміщень.
 • При використанні торфобрикетів не залишається великої кількості золи, сажі та їдких запахів. Це і робить можливим використання даних брикетів для опалення жилих приміщень.
 • Після згоряння при опаленні приміщення торфобрикети можуть стати гарним добривом для саду чи городу.
 • Можна придбати торфобрикети фасовані у спеціальні упаковки, які зручні для перенесення навіть вручну. При зберіганні та транспортуванні вони не кришаться, оскільки мають високу механічну міцність.
 • Висока вологостійкість торфобрикетів.

Торфобрикет: тверде біопаливо за доступною ціною з доставкою

Тверде біопаливо торфобрикет може використовуватися у будь-яких камінах і печах, в котельних та на промисловому обладнанні, призначеному для отримання тепла і енергії.

Дана продукція характеризується високою енергетичною ефективністю. Зокрема, слід відзначити – підвищені показники калорійності, тривалий термін горіння і виділення тепла. Все це дозволяє з упевненістю говорити – торф’яні брикети ідеально підходять для опалення. До того ж, допомагають істотно заощадити в зимовий період.

Переваги паливних брикетів

Відзначимо основні переваги паливних брикетів (будь-яких, не тільки з торфу), щоб остаточно переконати в необхідності їх використання.

 1. Безпека. При їх виробництві не використовують синтетичних добавок, які можуть привести до викидів небезпечних для здоров’я людини речовин та сполук. Пресування передбачає використання тільки тих сполук, які є у вихідній сировині – для їх виділення та активації матеріал нагрівається.

 2. Компактні габарити. Не потрібно готувати великі складські приміщення. Брикети не займають багато місця. До того ж, вони не вимогливі до умов зберігання. Важливо лише захистити від вологи та опадів.

 3. Відсутність мікроорганізмів. У паливі такого типу відсутні бактерії, оскільки при його виробництві сировина піддається температурній обробці. Все це вбиває мікроорганізми.

 4. Низькі показники вологості. Термічна обробка також призводить до зниження рівня вологості брикетів. Завдяки цьому вони добре горять, з них виділяється менше сажі.

Як виготовляють торфобрикети: короткий опис процесу

Технологія виробництва передбачає наступні етапи:

 • заготівля сировини – спеціальні машини зрізають шари з торфом;
 • подрібнений торф відправляється на підприємство;
 • сировину – сушать, доводять до необхідних показників вологості;
 • далі торф відправляється до спеціальної пресувальної установки;
 • при підвищеному тиску та високій температурі (близько 300 градусів) здійснюється пресування торфу в брикети;
 • брикети при високій температурі плавляться – це сприяє міцності продукції.

Торфобрикет: економічна ефективність

За результатами досліджень встановлено, що теплота згоряння кам’яного вугілля марки антрацит майже на 18% вище, ніж у торфу. Здавалося б, брикети програють традиційним вуглеводня, проте слід пам’ятати – торфобрикети коштуватимуть трохи дешевше. Тому з економічної точки зору їх застосовувати для опалення будинку вигідніше.

Зверніть увагу! 1000 кілограмів торфобрикетів за рівнем теплоутворення, часом горіння та тління відповідні з п’ятьма складометрами звичайних дров.

Тривалість горіння брикету – до 9 годин. Навіть під час тління він виділяє достатньо тепла для обігріву приміщення чи підігріву води. Показник зольності – близько 15%. Залежно від вихідної сировини. Частина, що залишилася після згоряння брикетів з торфу, тобто зола являє собою відмінне натуральне добриво, що сприяє активному росту городніх і сільськогосподарських культур.

Простота використання: як правильно застосовувати торфобрикет

Торфобрикети поставляються в мішках різного об’єму – в залежності від запитів і побажань замовника. Упаковка компактна, тому не виникає проблем зі зберіганням продукції.

Інструкція з використання

 1. Щоб брикети з торфу загорілися, їм потрібна температура у 150 градусів. Тому для розпалювання котла слід використовувати деревні тріски. Або рідину для розпалювання.
 2. Для того щоб визначитися з оптимальним режимом, доведеться трохи поекспериментувати.
 3. Розпаліть котел або піч. Зачекайте, поки температура повітря в будинку стане такою, як вам потрібно. Підкиньте ще 2 торфобрикети. Прикрийте піддув, а заслінку димоходу відкрийте приблизно на три чверті або трохи більше – в залежності від особливостей вашого котла.
 4. Такий підхід дозволить подовжити час збереження тепла у будинку на максимально можливий термін.
 5. Далі орієнтуйтеся на свої уподобання та вимоги щодо рівня тепла – виходячи з цього, визначайте, скільки саме брикетів кидати у піч/котел.

Зверніть увагу! Брикет легко колоти на частини. Вони підходять для котлів і печей будь-якого об’єму, з різним розміром дверки.

Купити торфобрикет: доступна ціна і оперативна доставка

Якщо ви бажаєте замовити торфобрикет, звертайтеся до нашої компанії. ТОВ «Крона Імпульс» працює на профільному ринку альтернативного палива вже багато років. Ми здійснюємо поставки не тільки в межах України, а й в ближнє зарубіжжя.

На нашій продукції, характеристики якої дуже високі, працює вже більше 100 котелень різного розміру. Власні складські й перевалочні пункти гарантують оперативну доставку твердого біопалива у будь-який регіон незалежно від пори року.

Зольність не більше 14-17%.
Брикет деревний Nestro
вiд 2800 грн
Вугілля
вiд 2900 грн
Деревна пелета
вiд 2800 грн

Останні новини

Изображение_Теплотворність твердого біопалива_3191
16 September 2019
Теплотворність твердого біопалива
Щоб визначити дійсну якість пелет і гранул, враховується такий показник, як теплотворність твердого біопалива. Характеристика вказує, скільки саме енергії виділяється при згорянні палива. У цій…
Детальніше
Изображение_Тверде біопаливо та економія_3023
20 August 2019
Тверде біопаливо та економія
Тверде біопаливо все активніше завойовує профільний ринок. Споживачі оцінили багато позитивних характеристик продукції. Зокрема, йдеться про те, що його застосування – це реальна економія. Як…
Детальніше
Изображение_Твердопаливна піч та її характеристики_3018
20 August 2019
Твердопаливна піч та її характеристики
Сучасний ринок опалювального обладнання пропонує великий вибір пристроїв і систем. Незважаючи на широкий асортимент, твердопаливна піч продовжує складати гідну конкуренцію новітнім розробкам. Навіть з огляду…
Детальніше
Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK