Торфобрикет

вiд 1900 грн

Торфобрикети (торф’яні брикети) екологічно чисте, натуральне та природне паливо, виготовляється на сучасному обладнанні із застосуванням нових методів і технологій переробки торфу.

Опис
Характеристики
Відгуки
Відео

Переваги торфобрикетів:

 • Підходять для спалювання та виділення тепла для різних опалювальних систем. Це можуть бути як каміни і печі, так і буржуйки або твердопаливні котли різних модифікацій. Торфобрикети використовують для обігріву як виробничих, так і житлових приміщень.
 • При використанні торфобрикетів не залишається великої кількості золи, сажі та їдких запахів. Це і робить можливим застосування даних брикетів для опалення жилих приміщень.
 • Після згоряння і опалення приміщення торфобрикети можуть стати гарним добривом для саду та городу.
 • Можна придбати торфобрикети фасовані у спеціальні упаковки, які зручні для перенесення навіть вручну. При зберіганні та транспортуванні вони не кришаться, оскільки мають високу механічну міцність.
 • Висока вологостійкість торфобрикетів.

Торфобрикет: тверде біопаливо за доступною ціною з доставкою

Тверде біопаливо торфобрикет може використовуватися в будь-яких камінах і печах, в котельних і промисловому обладнанні, призначеному для отримання тепла та енергії.

Дана продукція характеризується високою енергетичною ефективністю. Зокрема, слід відзначити – підвищені показники калорійності, тривалий термін горіння і виділення тепла. Все це дозволяє з упевненістю говорити – торф’яні брикети ідеально підходять для опалення. До того ж, допомагають істотно заощадити в зимовий період.

Переваги паливних брикетів

Відзначимо основні переваги паливних брикетів (будь-яких, не тільки з торфу), щоб остаточно переконати в необхідності їх використання.

 1. Безпека. При їх виробництві не використовують синтетичних добавок, які можуть привести до викидів небезпечних для здоров’я людини речовин та сполук. Пресування передбачає використання тільки тих сполучних, які є у вихідній сировині – для їх виділення і активації матеріал нагрівається.

 2. Компактні габарити. Не потрібно готувати великі складські приміщення. Брикети не займають багато місця. До того ж, не вимогливі до умов зберігання. Важливо їх захистити від вологи та опадів.

 3. Відсутність мікроорганізмів. У паливі такого типу немає бактерій, адже при його виробництві сировина піддається температурній обробці. Все це вбиває мікроорганізми.

 4. Низькі показники вологості. Термічна обробка також призводить до зниження рівня вологості брикетів. Завдяки цьому вони добре згоряють, з них виділяється менше сажі.

Як виготовляють торфобрикети: короткий опис процесу

Технологія виробництва передбачає наступні етапи:

 • заготівля сировини – спеціальні машини зрізають шари з торфом;
 • подрібнений торф відправляється на підприємство;
 • сировину – сушать, доводять до необхідних показників вологості;
 • далі торф відправляється до спеціальної пресувальної установки;
 • при підвищеному тиску і високій температурі (близько 300 градусів) здійснюється пресування торфу в брикети;
 • брикети при високій температурі плавляться – це сприяє міцності продукції.

Торфобрикет: економічна ефективність

За результатами досліджень встановлено, що теплота згоряння кам’яного вугілля марки антрацит майже на 18% вище, ніж у торфу. Здавалося б, брикети програють традиційним вуглеводня, проте слід пам’ятати – торфобрикети коштуватимуть трохи дешевше. Тому з економічної точки зору їх застосовувати для опалення будинку вигідніше.

Зверніть увагу! 1000 кілограмів торфобрикетів за рівнем теплотворення, часу горіння і тління порівнянні з п’ятьма складометрів звичайних дров.

Тривалість горіння брикету – до 9 годин. Навіть у процесі тління він виділяє достатньо тепла для обігріву приміщення  підігріву води. Показник зольності – близько 15%. Залежно від вихідної сировини. Частина, що залишилася після згоряння брикетів з торфу зола являє собою відмінне натуральне добриво, що сприяє активному росту городніх і сільськогосподарських культур.

Простота використання: як правильно застосовувати торфобрикет

Торфобрикети поставляються в мішках різного об’єму – в залежності від запитів і побажань замовника. Упаковка компактна, тому не виникає проблем зі зберіганням продукції.

Інструкція з використання

 1. Щоб брикети з торфу загорілися, їм потрібна температура в 150 градусів. Тому для розпалювання котла слід застосовувати деревні тріски. Або рідину для розпалювання.
 2. Для того щоб визначитися з оптимальним режимом, доведеться трохи поекспериментувати.
 3. Розпаліть котел або піч. Зачекайте, поки температура повітря в будинку стане такою, як вам потрібно. Підкиньте ще 2 торфобрикети. Прикрийте піддув, а заслінку димоходу відкрийте приблизно на три чверті або трохи більше – в залежності від особливостей вашого котла.
 4. Такий підхід дозволить продовжити час збереження тепла у будинку на максимально можливий термін.
 5. Далі орієнтуйтеся на свої уподобання та вимоги щодо рівня тепла – виходячи з цього, визначайте, скільки саме брикетів кидати у піч/котел.

Зверніть увагу! Брикет легко колоти на частини. Вони підходять для котлів і печей будь-якого об’єму, з різним розміром дверки.

Купити торфобрикет: доступна ціна і оперативна доставка

Якщо ви хочете замовити торфобрикет, звертайтеся до нашої компанії. ТОВ «Крона Імпульс» працює на профільному ринку альтернативного палива вже багато років. Ми здійснюємо поставки не тільки в межах України, а й в ближнє зарубіжжя.

На нашій продукції, характеристики якої дуже високі, працює вже більше 100 котелень різного розміру. Власні складські й перевалочні пункти гарантують оперативну доставку твердого біопалива у будь-який регіон незалежно від пори року.

Зольність не більше 14-17%.
Брикет деревний Nestro
вiд 2800 грн
Вугілля
вiд 2900 грн
Деревна пелета
вiд 2800 грн

Последние новости

Обсяги споживання твердого біопалива в Україні" alt="" />
21 May 2019
Обсяги споживання твердого біопалива в Україні
Розвиток альтернативної енергетики, прагнення зменшити залежність від традиційних видів палива – все це веде до того, що споживання твердого біопалива зростає. Внутрішній український ринок поступово…
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ
Виды и характеристики угля" alt="" />
11 April 2019
Види і характеристики вугілля
Вугілля – найпоширеніший вид палива. При його спалюванні виділяється велика кількість енергії. Тому воно являється відмінним варіантом для опалення приміщень та підігріву води. Корисна копалина…
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ
Биотопливо" alt="" />
23 January 2019
Біопаливо
Життя і активність сучасного суспільства повністю залежить від нафти, вугілля та інших корисних копалин, а також продуктів їх переробки. Природні джерела енергії є вичерпними, тому…
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ
Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK