Вугілля

вiд 2900 грн

Наше підприємство здійснює поставку вугілля (Антрацит, Г, ДГ) будь-яких фракцій, з усією відповідною документацією як на території України, так і в країни ближнього та далекого зарубіжжя на умовах DAF, EXW, FOB, FCA. Ми маємо можливість поставки як збагаченого вугілля, так і сухого розсіву.

Опис
Характеристики
Відгуки

Купити вугілля для приватних будинків і котелень: оптові поставки в усі регіони

Вугілля залишається одним з найбільш поширених видів палива. Воно підходить для твердопаливних котлів, печей. Використовується у комунальних котельнях, на промислових підприємствах, в ТЕЦ.

Його висока популярність обумовлена ​​відмінними характеристиками. До того ж, вартість вугілля відносно невисока. Воно видобувається у багатьох регіонах планети.

Вугілля та його переваги

 1. Ціна вугілля практично завжди стабільна. Вона не змінюється стрибками.
 2. Вартість нижче, ніж газу або рідких видів палива.
 3. Універсальне паливо – підходить для різних печей, котлів. Використовується, як для приватних будинках, так і для промисловості.
 4. Просте у транспортуванні. Не потребує особливих умов зберігання.
 5. Виділяє тепло не тільки під час горіння, але й при тлінні.

Зверніть увагу! У нього – висока тепловіддача. Тому навіть невеликих об’ємів палива буде достатньо, щоб обігріти житло у сильні морози. Підтримувати комфортний рівень температури.

Переваги твердопаливних котлів, що працюють на вугіллі

 1. Час горіння вугілля – більше, ніж у дров. Тому його не потрібно так часто підкидати до топки.
 2. Якщо у палива дрібна фракція, доступна опція автоматичного завантаження.
 3. Такі котли – універсальні. Якщо у вас закінчилось вугілля, можна топити іншими видами твердого палива.
 4. Унікальність конструкції не дозволяє котлу відразу остигати, а тому він забезпечує віддачу тепла, навіть у вимкнутому стані.

Вугілля і показники якості

Якість вугілля – природного викопного – прийнято визначати за трьома показниками якості. Розглянемо коротко кожен з них.

1. Калорійність

Найбільш високу температуру згоряння дають коксуючі марки – вона становить понад 8700 ккал на кілограм палива. Але вони призначені тільки для промислового застосування. Звичайний котел вони пошкодять.

Для побутового використання рекомендоване вугілля марки антрацит – його теплота згоряння досягає 8600 ккал на кілограм. Антрацит – оптимальний варіант для побутового використання.

А найменша калорійність у бурих сортів – всього 4500. Однак їх також не рекомендується використовувати у домашніх котлах. Причина – мала ефективність.

2. Зольність

Тобто, скільки саме вугілля не згорить. Чим вище показник – тим нижче якість палива. Високоякісні сорти містять не більше 25% золи. А ось у копалин низької якості – до 50% і вище.

Чим вище зольність, тим менша ефективність. Та й чистити котел доведеться набагато частіше.

3. Вологість

І останній показник. Він поділяється на два критерії:

 • внутрішню;
 • поверхневу вологість.

Поверхнева не настільки критична, від неї легко позбутися, достатньо просто просушити вугілля. А ось визначити наявність внутрішньої можливо лише у процесі використання викопного. Чим вище рівень вологості, тим менше енергії виділяє паливо під час горіння.

Сорти та марки: яке вугілля вибрати

Корисні копалини класифікують за різними параметрами, сортами, марками. Найбільш розповсюджені й популярні три види:

 • антрацит;
 • кам’яний;
 • бурий.

Оптимальний варіант для опалення антрацит. Він перевершує інші види цього палива за кількома параметрами:

 • загальна витрата;
 • рівень теплоутворення;
 • обсяг шлаку;
 • обсяг викидів;
 • рівномірність згоряння;
 • процентний вміст сірки та залишків попелу.

При виборі палива для твердопаливного котла слід враховувати особливості устаткування. Тобто, вибирати не просто краще вугілля, а краще для певної марки котла.

Так, антрацит перевершує інші сорти, однак у нього занадто висока температура згоряння. Не всі котли здатні її витримувати. До того ж, не у всіх котлах антрацит зможе досягти максимального ККД, а тому його покупка виявляється не виправданою з економічної точки зору.

Існують котли, що створені спеціально для марки антрацит. У такого обладнання топки здатні витримувати підвищені температури. Також є котли, які призначені для вугілля гірших сортів, але вони дозволяють отримати максимально можливий рівень енергії.

Купити вугілля з доставкою: прийнятні ціни і різні сорти

Компанія ТОВ «Крона Імпульс» працює на ринку палива більше десяти років. За цей час наше підприємство завоювало довіру споживачів. Ми пропонуємо не тільки вугілля, але й альтернативне тверде біопаливо.

Щомісяця ми здатні забезпечити поставку до 20 тисяч тонн палива. У нас є власна мережа складів і перевалочних пунктів. Доставка здійснюється з найближчого до замовника пункту. Це гарантує оперативність поставок у будь-яку пору року незалежно від погодних умов.

Консультанти компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання. Нададуть сертифікати на паливо. Допоможуть підібрати вугілля в залежності від особливостей вашого обладнання. Також прорахують, скільки саме палива вам необхідно.

Вугілля газове

 • вологість – 10 %;
 • зольність – 7 – 35 %.

Вугілля ДГ

 • калорійність– 4700-7900 ккал/кг;
 • вологість – до 15 %;
 • зольність – 6-19 %.

Антрацит

 • зольність – 6,2-8,0 %;
 • вологість – 5-7 %;
 • теплота згорання min. (G) – 6850.
Брикет з лушпиння соняшника
вiд 4500 грн
Деревна пелета
вiд 5000 грн
Пелета з лушпиння соняшнику
вiд 3980 грн

Останні новини

Изображение_Фасовка твердого біопалива_3764
21 January 2020
Фасовка твердого біопалива
Фасовка твердого біопалива – важливий етап при виробництві та транспортуванні даного виду «пального». Різні варіації дозволяють охопити всіх представників цільової аудиторії і принести тепло в…
Детальніше
Изображение_Перехід на тверде біопаливо_3762
16 January 2020
Перехід на тверде біопаливо
Постійно зростаючі тарифи за використання природного газу та електроенергії стимулюють багатьох людей шукати альтернативні, більш вигідні джерела теплової енергії. Тверде біопаливо якраз таким і є.…
Детальніше
Изображение_Класифікація вугілля_3759
14 January 2020
Класифікація вугілля
Вугілля є натуральною і екологічно чистою сировиною для твердопаливних котлів. Даний матеріал має відмінні характеристики, які забезпечують гарну тепловіддачу. Класифікація вугілля в основному визначається видом…
Детальніше
Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK