Вугілля

вiд 2900 грн

Наше підприємство здійснює поставку вугілля (Антрацит, Г, ДГ) будь-яких фракцій, з усією відповідною документацією як на території України, так і в країни ближнього та далекого зарубіжжя на умовах DAF, EXW, FOB, FCA. Ми маємо можливість поставки як збагаченого вугілля, так і сухого розсіву.

Опис
Характеристики
Відгуки

Купити вугілля для приватних будинків і котелень: оптові поставки в усі регіони

Вугілля залишається одним з найбільш поширених видів палива. Воно підходить для твердопаливних котлів, печей. Використовується у комунальних котельнях, на промислових підприємствах, в ТЕЦ.

Його висока популярність обумовлена ​​відмінними характеристиками. До того ж, вартість вугілля відносно невисока. Воно видобувається у багатьох регіонах планети.

Вугілля та його переваги

 1. Ціна вугілля практично завжди стабільна. Вона не змінюється стрибками.
 2. Вартість нижче, ніж газу або рідких видів палива.
 3. Універсальне паливо – підходить для різних печей, котлів. Використовується, як для приватних будинках, так і для промисловості.
 4. Просте у транспортуванні. Не потребує особливих умов зберігання.
 5. Виділяє тепло не тільки під час горіння, але й при тлінні.

Зверніть увагу! У нього – висока тепловіддача. Тому навіть невеликих об’ємів палива буде достатньо, щоб обігріти житло у сильні морози. Підтримувати комфортний рівень температури.

Переваги твердопаливних котлів, що працюють на вугіллі

 1. Час горіння вугілля – більше, ніж у дров. Тому його не потрібно так часто підкидати до топки.
 2. Якщо у палива дрібна фракція, доступна опція автоматичного завантаження.
 3. Такі котли – універсальні. Якщо у вас закінчилось вугілля, можна топити іншими видами твердого палива.
 4. Унікальність конструкції не дозволяє котлу відразу остигати, а тому він забезпечує віддачу тепла, навіть у вимкнутому стані.

Вугілля і показники якості

Якість вугілля – природного викопного – прийнято визначати за трьома показниками якості. Розглянемо коротко кожен з них.

1. Калорійність

Найбільш високу температуру згоряння дають коксуючі марки – вона становить понад 8700 ккал на кілограм палива. Але вони призначені тільки для промислового застосування. Звичайний котел вони пошкодять.

Для побутового використання рекомендоване вугілля марки антрацит – його теплота згоряння досягає 8600 ккал на кілограм. Антрацит – оптимальний варіант для побутового використання.

А найменша калорійність у бурих сортів – всього 4500. Однак їх також не рекомендується використовувати у домашніх котлах. Причина – мала ефективність.

2. Зольність

Тобто, скільки саме вугілля не згорить. Чим вище показник – тим нижче якість палива. Високоякісні сорти містять не більше 25% золи. А ось у копалин низької якості – до 50% і вище.

Чим вище зольність, тим менша ефективність. Та й чистити котел доведеться набагато частіше.

3. Вологість

І останній показник. Він поділяється на два критерії:

 • внутрішню;
 • поверхневу вологість.

Поверхнева не настільки критична, від неї легко позбутися, достатньо просто просушити вугілля. А ось визначити наявність внутрішньої можливо лише у процесі використання викопного. Чим вище рівень вологості, тим менше енергії виділяє паливо під час горіння.

Сорти та марки: яке вугілля вибрати

Корисні копалини класифікують за різними параметрами, сортами, марками. Найбільш розповсюджені й популярні три види:

 • антрацит;
 • кам’яний;
 • бурий.

Оптимальний варіант для опалення антрацит. Він перевершує інші види цього палива за кількома параметрами:

 • загальна витрата;
 • рівень теплоутворення;
 • обсяг шлаку;
 • обсяг викидів;
 • рівномірність згоряння;
 • процентний вміст сірки та залишків попелу.

При виборі палива для твердопаливного котла слід враховувати особливості устаткування. Тобто, вибирати не просто краще вугілля, а краще для певної марки котла.

Так, антрацит перевершує інші сорти, однак у нього занадто висока температура згоряння. Не всі котли здатні її витримувати. До того ж, не у всіх котлах антрацит зможе досягти максимального ККД, а тому його покупка виявляється не виправданою з економічної точки зору.

Існують котли, що створені спеціально для марки антрацит. У такого обладнання топки здатні витримувати підвищені температури. Також є котли, які призначені для вугілля гірших сортів, але вони дозволяють отримати максимально можливий рівень енергії.

Купити вугілля з доставкою: прийнятні ціни і різні сорти

Компанія ТОВ «Крона Імпульс» працює на ринку палива більше десяти років. За цей час наше підприємство завоювало довіру споживачів. Ми пропонуємо не тільки вугілля, але й альтернативне тверде біопаливо.

Щомісяця ми здатні забезпечити поставку до 20 тисяч тонн палива. У нас є власна мережа складів і перевалочних пунктів. Доставка здійснюється з найближчого до замовника пункту. Це гарантує оперативність поставок у будь-яку пору року незалежно від погодних умов.

Консультанти компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання. Нададуть сертифікати на паливо. Допоможуть підібрати вугілля в залежності від особливостей вашого обладнання. Також прорахують, скільки саме палива вам необхідно.

Вугілля газове

 • вологість – 10 %;
 • зольність – 7 – 35 %.

Вугілля ДГ

 • калорійність– 4700-7900 ккал/кг;
 • вологість – до 15 %;
 • зольність – 6-19 %.

Антрацит

 • зольність – 6,2-8,0 %;
 • вологість – 5-7 %;
 • теплота згорання min. (G) – 6850.
Брикет з лушпиння соняшника
вiд 1900 грн
Деревна пелета
вiд 2800 грн
Пелета з лушпиння соняшнику
вiд 1700 грн

Останні новини

Изображение_Палети з лушпиння соняшника. Всі процеси виготовлення_3679
21 January 2020
Палети з лушпиння соняшника. Всі процеси виготовлення
Палети з лушпиння соняшника займають лідируючі позиції на українському ринку твердого біопалива. Їх затребуваність обгрунтована – високий рівень теплоутворення, простота використання, мінімум негативних виділень в…
Детальніше
Изображение_Всі етапи пресування сировини при виготовленні пелет з лушпиння соняшника_3310
16 October 2019
Всі етапи пресування сировини при виготовленні пелет з лушпиння соняшника
При виробництві пелет з лушпиння соняшника важливо чітко дотримуватися технології. Зокрема, етапів гранулювання. У цій статті ми детально розповімо, яка послідовність дій, які операції виконуються…
Детальніше
Изображение_Зберігання твердого біопалива_3290
9 October 2019
Зберігання твердого біопалива
Паливні гранули, брикети стають все більш популярними. Важливо правильно забезпечити зберігання твердого біопалива. Це стане гарантією збереження його властивостей і ефективності. Завдяки чому можна буде…
Детальніше
Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK