Изображение_Умови поставок: DAF, EXW, FOB, FCA_1031
29.10.2018

Умови поставок: DAF, EXW, FOB, FCA

Компанія «Крона Імпульс» здійснює доставку палива відповідно до міжнародних норм та правил. Умови поставок біопалива чітко регламентовані. Тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте своє замовлення в обумовлені терміни і відповідно до прийнятих правил.

У своїй роботі ми використовуємо автомобільний, залізничний і морський транспорт. Поставки можливі наступними обсягами – від 22 тонн палива за один раз і до 20 тисяч тонн щомісяця. Продумана логістика, грамотно розташовані склади і перевалочні пункти дають можливість забезпечити оперативність доставки. Ми відправляємо паливо з найближчого до замовника складу.

Ми суворо дотримуємося встановлених міжнародних та внутрішніх правил перевезень продукції. Зокрема, поставки регламентуються наступними умовами:

 • DAF;
 • EXW;
 • FOB;
 • FCA.

Щоб вам було більш зрозумілі умови поставок біопалива, докладніше розглянемо, що ховається під кожною окремою абревіатурою.

 1. DAF – під цією абревіатурою приховано словосполучення Delivered At Frontier. У перекладі це означає – Поставка до кордону. Які умови в такому випадку? Вони припускають, що зобов’язання постачальника будуть визнані виконаними, коли замовлений вантаж, позбавлений від мит ​​для вивозу, опиняється в точці, зазначеної замовником. Але при цьому – до надходження вантажу безпосередньо на митний кордон держави, де безпосередньо знаходиться замовник.

Зверніть увагу! В даному випадку важливо чітко обумовити місце, куди саме буде виконана доставка замовлення.

Термінологія Delivered At Frontier часто використовується в тому випадку, коли транспортування продукції виконується поїздами або автомобілями. Хоча подібний варіант поставок цілком реальний і при транспортуванні вантажу іншими видами транспорту.

 1. EXW – під цією абревіатурою ховається ExWorks. Українською мовою це звучить – Із заводу. Суть таких поставок полягає в тому, що замовник забирає замовлення / продукцію безпосередньо в місці виробництва. Тому продавець / постачальник знімає з себе відповідальність:
 • за навантаження товару / продукції / сировини;
 • за митне очищення.

Крім того, саме замовник покриває абсолютно всі витрати, а крім того бере перекриття всіх ризиків, що виникають або можуть виникнути при транспортування свого замовлення.

Условия поставок: DAF, EXW, FOB, FCA

Виходячи з усього вищесказаного, робимо висновок – EXW практично не покладає на виробника / продавця / постачальника (в залежності від того, хто саме здійснює продаж) будь-яких особливих обов’язків. Тому, якщо замовник / клієнт не здатний самостійно виконати або вирішити всі здійснення експортних формальностей, постачальник / продавець тут абсолютно ні до чого.

 1. FCA – дана абревіатура звучить, як Free Carrier. Украюнською це означає – Франко перевізник.

Вважається, що постачальник виконав свої зобов’язання перед покупцем / клентом з доставки продукції, яка пройшла митне очищення для ввезення, у той момент, коли продукція / товар передано перевізнику в обумовленому раніше місці.

Якщо покупець / клієнт не надає своїх побажань про конкретне місце, то постачальник / продавець має право самостійно вибрати даний пункт / місце, в якому перевізник приймє продукцію для подальшого транспортування.

У ситуаціях, коли згідно з комерційною практикою для складання документа / договору про перевезення обов’язково має бути співпраця постачальника / продавця (у випадках, де транспортування продукції здійснюється літаком або поїздом), він має повне право в подібних ситуаціях діяти за рахунок і на ризик клієнта / замовника.

Абревіатура FCA застосовується при транспортуванні продукції / замовлення транспортними засобами будь-якого типу. До речі, сюди потрапляють і змішані перевезення.

Під перевізником мається ​​особа, яка відповідно до укладеного договору буде виконувати транспортування вантажів. Який саме вид транспорту планується використовувати – абсолютно неважливо.

Навіть якщо покупець дає право продавцеві доставити продукцію не конкретному перевізнику, а, наприклад, експедитору, то в такому випадку продавець все одно буде вважатися, як виконав свої зобов’язання з доставки покупки, але тільки з того моменту, як замовлення буде доставлений експедитору або іншому особі, названому покупцем / клієнтом.

Якщо в договорі мова йде про транспортний терміналі, то під ним можуть матися на увазі наступні пункти / точки:

 • ж / д станція;
 • причали;
 • пункти, призначені для прийому вантажів / товарів;
 • термінали та інше.

Тобто, все те, де є умови для прийому контейнерів, піддонів i т. д, незалежно від того, застосовуються там трейлери або інші види спеціального транспортного, вантажного та будь-якого іншого подібного обладнання.

 1. FOB – під даною абревіатурою ховається словосполучення Free on Board. Українською це звучить, як Вільно на борту.

При перевезеннях даного продавець / постачальник визнається таким, що виконав свої зобов’язання в той момент, коли товар / продукція переданий через поручні судна в місці завантаження. Тобто, це означає, що з цієї миті на замовника / покупця покладаються всі витрати, а також ризики пошкодження або загибелі товару / продукції. Крім вищеназваного, умови поставок біопалива за «принципом» FOB на увазі, що саме покупець зобов’язаний очистити товар від мита.

Однак слід розуміти, що подібні умови поставок можливі тільки в тому випадку, якщо транспортування товару / продукції виконується водним транспортом – морським або внутрішнім.

Компанії з виробництва твердого біопалива

На ринку альтернативного палива представлено безліч компаній. Зорієнтуватися серед них не так вже й просто. Особливо, якщо ви ніколи раніше не замовляли поставки біологічного палива. Кого обрати? Відповідь проста!

Українська компанія «Крона Імпульс» багато років займається поставки палива. Своєю діяльністю ми підвищуємо енергетичну незалежність і безпеку країни. Оскільки розвиваємо сферу альтернативної енергетики і знижуємо залежність країни від природного газу, що поставляється з сусіднього, але не дружньої держави.

Зокрема, ми розвиваємо виробництво і поставки твердого біологічного палива. У каталозі нашої компанії представлена наступна продукція:

Условия поставок: DAF, EXW, FOB, FCA

  • деревна пелета;
  • пелети з лушпиння соняшнику;
  • торфобрикет;
  • брикет з лушпиння соняшника;
  • брикет деревне Nestro і інші.

   

  З кожним роком ми збільшуємо обсяги реалізації біопалива – кількість наших клієнтів постійно зростає.

  Наші фахівці мають великий досвід в галузі альтернативної енергетики та нададуть консультативну підтримку в сфері вибору палива, порадивши, що ідеально підходить під ваше обладнання продукцію з підвищеною теплотворною.

   

  Продумані логістика та маршрути, власні склади і перевалочні пункти, на які завжди в достатній кількості є паливо різного типу, дозволяють нам забезпечувати безперебійні поставки будь-якого обсягу біопалива. При цьому – на підприємства будь-якого типу. Незалежно від того, що це – звичайний приватний будинок, невелика котельня багатоквартирного будинку або велика котельня, що дозволяє опалювати кілька будинків або великі промислові підприємства.

  Паливо відправляється замовнику з найближчого складу, а тому ви завжди будете мати необхідну для безперебійного опалення кількість біопалива. Компанія «Крона Імпульс» завоювала репутацію відповідального постачальника, який вже багато років працює не тільки на території України. Поставки палива здійснюються також і в сусiднi країни – не тільки СНД і Європи. Доставка здійснюється обсягами від 22-х тонн. Наші можливості – до 20 тисяч тонн палива.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK