Изображение_Вигідні оптові поставки брикетів з лушпиння соняшника_3739
20.11.2019

Вигідні оптові поставки брикетів з лушпиння соняшника

Все більш популярні стають оптові поставки брикетів для опалення. Такий варіант найбільш вигідний. І не тільки для продавця, але й для покупця. Єдине, про що слід пам’ятати споживачам – це якість продукції, що закуповується. Тому необхідно довіряти тільки перевіреним виробникам, які мають сертифікати якості.

У цій статті ми розглянемо докладніше оптові поставки. Ви зрозумієте, чому так закуповувати паливо вигідніше.

Паливні брикети: популярність в Європі та Україні

Використовувати брикети для опалення житлових та громадських будівель почали в європейських країнах вже давно. Спочатку вони стали популярними в Скандинавії, а потім поступово завоювали й інші країни.

Наприклад, споживачі у Великобританії відзначаються такі переваги палива, як:

 • високий рівень економічності;
 • екологічність;
 • зручність зберігання;
 • простота використання.

Про такі ж позитивні характеристики говорять і в інших європейських країнах, де паливо має попит:

 • Австрії;
 • Німеччині;
 • Швеції;
 • Латвії;
 • Естонії;
 • Польщі;
 • та інших.

В Україні тверде біопаливо з’явилося відносно недавно. Воно стало завойовувати ринок після різко стрибка вартості природного газу та проблем з поставки вугілля, що виникли. Все більше домоволодінь обладнуються сучасними твердопаливними котлами – вони економічні, забезпечують тривалість горіння однієї закладки та відрізняються високим ККД.

Зверніть увагу! Також споруджуються невеликі котельні, що працюють на твердому біологічному паливі – вони опалюють комунальні будинки, громадські та соціальні установи, промислові й складські об’єкти.

І якщо спочатку споживачі намагалася закуповувати невеликі партії продукції, то тепер все активніше переходять на оптові поставки брикетів.

Переваги паливних брикетів: загальна інформація

Изображение_3386

Перш, ніж більш детально описати оптові поставки брикетів, поговоримо про їхні переваги.

1. Високий рівень теплоутворення

Під теплотворностью мається на увазі, скільки саме тепла здатні виділити брикети за час повного згоряння.

Цей показник у брикетів помітно вище, ніж у звичайних дров 4500 кілокалорій на кілограм проти 2200 кілокалорій на кілограм.

Увага! Виходить, що кілограм брикетів здатний виділяти в двічі більше тепла, ніж такі ж обсяги традиційних дров.

Аналогічна брикетам теплотворність та більшості популярних видів вугілля, що використовуються для опалення будівель.

2. Безпека

Не варто забувати і про таку важливу характеристику, як безпека. Брикети під час процесу горіння практично:

 • не стріляють;
 • не іскрять;
 • не димлять.

Тому з ними набагато простіше поводитися.

3. Високий рівень щільності

Щільність сучасних брикетів, виготовлених за всіма правилами і технологіями, становить понад 1000 кілограм на кубічний метр. У звичайних, традиційних сухих дровах цей показник значно нижче – майже у три рази. Тому 15 кубометрів дров – це всього близько 5 тонн палива, а 15 кубометрів брикетів – це 15 тонн палива!

Відповідно, чим більше щільність – тим довший термін горіння і більші обсяги тепла, що виділяється.

4. Низький рівень вологості

У брикетів показник вологості становить близько 10%, хоча часто значно нижче. У дров – понад 20%. Тобто, купуючи звичайні дрова, споживач платить ще й за «воду».

І чим нижче вологість, тим довше горить тверде біопаливо і більше виділяє енергії.

5. Простота використання

Коли споживачів цікавлять оптові поставки брикетів, слід відзначати відразу кілька додаткових чинників на користь такої продукції. Зокрема, вони стосуються простоти використання:

 • їх правильна форма дозволяє легко складати їх у рівні дровітні;
 • вони не залишають скалок на руках;
 • їх легко переносити;
 • перед використанням не потрібно попередньо рубати;
 • після себе не залишають сміття.

6. Тривалість горіння

Приблизно в три-чотири рази довше, ніж традиційні сухі дрова. Тобто, їх і рідше доводиться підкладати, і тепло виділяється довше. Навіть коли вони практично повністю перегорають і починають тліти жаринки, рівень енергії, що виділяється все одно достатньо високий.

7. Невеликі показники зольності

Після їхнього спалювання практично не залишається золи. Вони повністю перегорають. Тому на чистку, обслуговування котла потрібно значно менше часу. Та й термін служби обладнання також зростає.

Не виділяється і сажа. Тому значно продовжується проміжок часу між чистками димоходу.

8. Екологічна чистота

Вони дійсно екологічно чисті, адже при пресуванні брикетів не використовуються додаткові сполучні речовини – синтетичного або хімічного походження. Весь процес виробництва заснований на виділенні з рослинної пресованої сировини речовини під назвою лігнін – він виділяється при високій температурі в пресі. Саме лігнін і склеює окремі частки сировини.

Тому при згорянні палива з нього не виділяється небезпечних сполук, здатних завдавати шкоди зовнішньому середовищу та людському організму.

Проміжний підсумок

Як бачите, тверде біопаливо має безліч переваг. Тому й не дивно, що оптові поставки брикетів користуються все більшою популярністю. Якщо ви хочете перейти на нові джерела енергії, значно економити в опалювальний сезон, звертайтеся до ТОВ «Крона Імпульс» – наша компанія відомий український виробник твердого палива з органічної сировини.

Ми працюємо не тільки на українському ринку. Наша продукція здобула популярність і в ближньому зарубіжжі. Нами організовані оптові поставки палива – для цього використовуються різні види транспорту: автомобілі, поїзди, кораблі. Кожен вид транспорту має свої особливості і підбирається в залежності від віддаленості покупця та обсягів закуповуваної партії.

Також ми надаємо сертифікати якості на всі види продукції – вони отримані в незалежних лабораторіях.

Оптові поставки брикетів з лушпиння соняшника

Особливою популярністю серед споживачів користується паливо з лушпиння соняшника. Цієї сировини в Україні досить – в країні щорічно засіваються культурою мільйони гектарів. Зібране насіння йде на переробку – в основному, на виробництво соняшникової олії. Після вичавки олії залишається велика кількість лушпиння. Якщо раніше з ним було багато проблем, оскільки утилізація вимагала великих витрат, то тепер все змінилося – лушпиння використовують для виготовлення палива.

Готові брикети користуються популярністю з наступних випадків:

 • компактність;
 • простота транспортування і складування;
 • щільність;
 • низький рівень вологості і зольності.

Звісно, основним фактором, що говорить на користь оптових поставок брикетів з соняшнику, є їх високий рівень теплотворності.

Порівняльна таблиця теплоутворення різних видів палива

 

Вид палива
Питома теплотворність, мегаджоуль
Питома теплотворність, кіловат на годину

Дрова з сосни

8,9

2,47

Дрова з дубу

13

3,61

Дрова з берези

11,7

3,25

Брикети з соломи

14,5

4

Брикети з деревини

17,17

4,7

Буре вугілля

12,98

3,6

Кам’яне вугілля

27

7,5

Брикети з лушпиння соняшника

18

5

Як можна зробити висновок з таблиці, брикети з лушпиння соняшника є найбільш ефективними, з найбільшим рівнем теплоутворення.

Інші переваги палива з соняшнику

 1. Гладка щільна поверхня, при дотику з руками не залишається скалок і пошкоджень на поверхні шкіри.
 2. Для них не обов’язково встановлювати новий котел, якщо до цього топили дровами.
 3. Тривалість горіння – не менше двох годин, після чого вони тліють до шести-восьми годин, продовжуючи виділяти великі обсяги тепла.
 4. Низький рівень зольності. Після згоряння кілограма виробів залишається зовсім мало золи – приблизно з одну сірникову коробку. Тим більше, їхня зола наповнена великою кількістю мінералів і з’єднань, корисних для рослин – тому вона добре підходить для добрива присадибної ділянки.

Оптові поставки брикетів з лушпиння соняшнику та іншої сировини: все, що потрібно знати

Изображение_3389

Саме оптові поставки стають все більш поширеними. Цьому є ряд обґрунтованих причин. Для початку трохи статистичних даних, які вказують, що споживання твердого біопалива стає все більш затребуваним.

Наприклад, у Великій Британії за останні 5-7 років зростання споживання стало чи не дворазовим. Якщо у 2013 році загальні обсяги становили близько 14 мільйонів тонн на рік, то вже до 2020 вони виростуть до 24 мільйонів тонн або навіть вище. Такі ж показники зростання спостерігаються в усьому світі.

Зверніть увагу! Якщо говорити про частку виробництва – то більше 50% всього твердого біологічного палива виготовляють на підприємствах Європи. Ще близько 35% – у Північній Америці. Решта 12-15% припадають на інші регіони планети.

Найбільшою популярністю серед споживачів користуються оптові поставки брикетів. При цьому готова продукція може бути упакована по-різному, в залежності від особливостей поставок:

 • обв’язана термоусадочною плівкою;
 • складена на піддон і покрита плівкою;
 • упакована в біг-бег.

Маленькі мішки для перевезення брикетів часто не використовуються, але можливі винятки. Це ж стосується і транспортування насипом.

Перевезення здійснюється різними видами транспорту, в залежності від обсягів замовленого палива і віддаленості споживача:

 • вантажними автомобілями з великою вантажопідйомністю;
 • поїздами;
 • кораблями.

Кожен конкретний вид транспорту вибирається окремо в певній ситуації. Наприклад, нерідко транспортування виконується відразу декількома видами транспорту – спочатку машина на перевалочні пункти, там завантажується на корабель або в поїзд.

Чому оптові поставки брикетів оптимальний вибір

Якщо ви купуєте паливо для особистого використання, опалення приватного будинку, також розгляньте варіант оптових поставок. В цьому випадку ви отримуєте кілька переваг:

 • низьку вартість, ніж при постійних роздрібних закупівлях;
 • економія на доставці;
 • у вас завжди є в наявності паливо, тому можете бути спокійні – ви не замерзнете.

Звичайно, для приватних споживачів є один важливий момент – необхідно підготувати місце під складування. А при оптових закупівлях його повинно бути відносно багато, незважаючи навіть на те, що самі по собі брикети, правильно складені, багато простору не вимагають.

До речі! Не варто переживати про збереження виробів. Вони зберігають свої експлуатаційні характеристики протягом багатьох років. Тобто, купивши велику партію товару, ви зможете користуватися паливом навіть 5 років. Якщо забезпечите захист від вологи!

Оптові поставки твердого біопалива для великих споживачів

Великими котельнями є:

 • комунальні підприємства, що опалюють багато житлових будинків;
 • промислові підприємства;
 • складські площі;
 • офісні та соціальні установи.

Для них оптові закупівлі також стануть відмінним варіантом. Крім перерахованих вище переваг слід відзначити:

 • фіксація ціни на момент укладення договору;
 • не потрібно постійно проводити переговори;
 • не слід витрачати час на укладання договорів;
 • юридичний супровід здійснюється лише раз, що також дозволяє заощадити.

Зверніть увагу! У цьому випадку, коли мова йде про регулярні поставки, не обов’язково мається на увазі, що споживачу привезуть весь обумовлений у договорі обсяг відразу. Поставки можуть йти рівними частинами протягом певного періоду.

Якщо ви хочете бути впевнені, що в холодну пору року у вашому будинку або на підприємстві буде тепло, замовляйте оптові поставки брикетів з лушпиння соняшнику. Компанія ТОВ «Крона Імпульс» займається виробництвом і постачання брикетів та пелет з органічної сировини.

Наше підприємство працює не тільки в межах України. Також поставки можливі і за кордон. Уже сьогодні на паливі «Крона Імпульс» працює понад 100 котелень, не кажучи і про тисячі приватних споживачів.

У нас розвинена власна мережа поставок, складів і перевалочних пунктів. Вони розташовані в різних містах України. Доставка здійснюється з найближчого до замовника складу. У нас не буває форс-мажорів, а тому ви гарантовано отримаєте своє замовлення.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нашими консультантами за представленими на сайті контактними даними. Вони нададуть всю додаткову інформацію. У тому числі, сертифікати якості, видані незалежними українськими та європейськими лабораторіями.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK