Изображение_ViOil | Крона Імпульс_1839228357

Vioil - великий український виробник і експортер рослинної олії

Україна – приваблива країна для компаній, що працюють в агропромисловому секторі. Сьогодні на ринку сільськогосподарських продуктів представлені, як вітчизняні, так і іноземні корпорації, підприємства.

Серед українських компаній згадки заслуговує ViOil – вона є однією з найбільших українських виробників і експортерів рослинних масел. Мова йде не тільки про олію соняшнику, а й маслах, отриманих з інших олійних культур:

  • сої;
  • льону;
  • ріпаку.

Висока якість випущених рослинних масел дозволило компанії вийти на міжнародний ринок і зайняти там свою нішу.

Структура та виробничі потужності

Компанія ViOil є повноцінною промисловою групою, в складі якої кілька підприємств. Зокрема, це

  • Олійножировий комбінат м.Чернівці;
  • Олійножировий комбінат м. Вінниця;
  • елеватори;
  • хлібоприймальні пункти.

Офіційні торгові представництва ViOil відкриті у різних містах України. Що дозволило охопити більшу частину ринку.

Сумарно виробничі потужності компанії дозволяють щодоби переробляти майже 2800 тонн насіння соняшнику. На елеваторах компанії може одночасно зберігатися близько 360.000 тонн зерна.

Історія ViOil

Компанія почала свою діяльність у 2006 році. Історія успіху почалася зі з’єднання аграрних підприємств. У 2007 році – активна модернізація матеріально-технічної бази. Були куплені елеватори – на даний час їх вже 11.

Керівництво компанії постійно розвивало виробництво. Особлива увага приділялася експорту. Саме ViOil стала першою українською компанією, яка почала експортувати олію соняшника в Китай. Перша поставка була у 2008 році.

Зверніть увагу! ViOil займає лідируючі позиції на українському ринку рослинних масел у такому сегменті, як відвантаження продукції флексі-контейнерами.

На базі олійножирового комбінату у м. Вінниця у 2013 році в рекордні терміни був зведений маслоекстракційний завод. В результаті відкриття нового виробництва загальні потужності підприємства збільшилися більш ніж у 3 рази. Крім того, це дозволило стати лідером в Україні за обсягами переробки насіння соняшнику на території одного заводу. Завдяки цьому істотно знизилися витрати на переробку – адже виробництво концентрується в одному місці.

До відома! Компанія ViOil реалізує нові технології. Зокрема, в сфері отримання енергії. Сьогодні підприємства компанії відмовилися від використання газу. Для отримання енергії застосовується лушпиння соняшника, що залишається після переробки насіння.

ViOil сьогодні: унікальність компанії

Унікальна особливість компанії – у мультикультурності заводів. Тобто, вони підходять для переробки всіх олійних культур. Що дозволяє забезпечити рівномірне завантаження виробництва протягом всього року.

З огляду на зростання попиту на продукти переробки сої, що спостерігається не тільки в Україні, але й у всьому світі, компанія істотно збільшила виробничі потужності, орієнтовані саме на цю культуру. Завдяки чому в даний час на заводах ViOil щодоби може перероблятися до 1700 тонн соєвих бобів.

У розвиток виробництва постійно вкладаються кошти. Завдяки чому загальна продуктивність досягла 1.100.000 мільйонів тонн насіння олійних культур на рік. Це дозволило ViOil увійти до трійки найбільших українських компаній, що спеціалізуються на виробництві рослинного масла. А також зайняти впевнене перше місце серед всіх виробників масла з рапсу.

До відома! Компанія поставляє рослинне масло до 60 країн в різні куточки планети

ТОВ «Крона Імпульс» та ViOil: партнерські відносини для вигоди споживачів

ТОВ «Крона Імпульс» співпрацює тільки з відповідальними постачальниками, партнерами, які чітко виконують взяті на себе зобов’язання. Таким партнером є компанія ViOil. Вона постачає нам лушпиння соняшника, з якого ми виготовляємо високоякісне, енергоефективне тверде біопаливо – пелети та брикети. Наша продукція затребувана серед українських і зарубіжних покупців. Вона використовується для опалення будинків і будівель різного типу, площі. Також затребувана у промисловості для отримання енергії. Ми вдячні керівництву компанії ViOil за відповідальний підхід до справи, своєчасні поставки. Впевнені, що наші взаємовигідні партнерські відносини тільки зміцняться, що дозволить збільшити обсяги продукції, що випускається та гарантувати енергетичну незалежність України.

Форма заказа. UK
Feedback Popup. UK